Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg tudná nekem valaki mondani...

Sz Robi kérdése:

Meg tudná nekem valaki mondani hogy miért nem megy a Farming Simulator 15-höz az unzipes verzió?

Figyelt kérdés
Meg tudná nekem valaki mondani hogy miért nem megy a Farming Simulator 15-höz az unzipes verzió? Kellenek hozzá a mllékelt modok is vagy hogy kell meg mint kell mert én nagyon nem vágom. Én az unzipes verzióját szedtem le (mert nem lehet mást leszedni) aminek ahogy le töltődött és társítottam a játékkal egyből el kéne induljon de nekem valamiért nem. A beállításoknál be mentem a módosításokba de nem találtam a modot csak a gold editiont amit megvettem. Kérem valaki segítsen mert már több mint egy hete ezzel bénázok.
2016. ápr. 6. 21:54
 1/1 karesz01 ***** válasza:

A Farming simulator 2015(15) helyes telepítése .


A telepítés menete :

1.-Az alapjáték telepítése az alapértelmezett telepítéssel .

(telepítés után el kell indítani és megnézni a főmenü jobb alsó sarkában a verziószámot)


2.-A játék UPDATE hozzáadása a hivatalos weboldalról ha szükséges .

Farming Simulator 15 - Update 1.4.2

[link]

(ha a játékod verziószáma 1.4 -vagy magasabb- vagy 1.4.0 -vagy magasabb- akkor a Gold edition működőképes)


3.-A játékhoz a hivatalos megjelent Official Expansion(ok) telepítése .


4.-A játékot az alaplemezzel behelyezésével ,

és az alap által létrehozott asztalon lévő ikon-nal kell indítani .


---!!!---

A Gold Edition nem tartalmazza az alapjátékot , ezért az magában nem tud működni .

2016. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!