Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 A világ körül vagy...

Sims 3 A világ körül vagy Sims 3 Házi kedvenc?

Figyelt kérdés
Melyik izgalmasabb, ad többet, éri meg jobban, esetleg melyikkel lehet jobban kisfilmet forgatni? Köszi :)

2016. ápr. 6. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért nem mindkettő? :D


Próbáltam mindkettőt, az utazós kiegészítők a simsben mindig érdekesek voltak. Sims 2ben a bon voyage hasonló. Jó új dolgokat ad a játékhoz, meg területeket amit fel tudsz fedezni. A házi kedvencek is érdekes, gyűjthetsz minden kígyót békát :P de én valahogy mindig gyorsabban meguntam mint a többi kiegészítőt.

2016. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Számomra a Sims állaltokkal évszakokkal teljes! :D

De kinek mi:) én a Házi Kedvencet javasolnám:)

2016. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nekem a sims3 világ körül van meg,új ruhák is vannak benne,illetve három helyszínre lehet elutazni,ott fellehet fedezni titkos átjárókat ami nagyon érdekes és lesz egy új tulajdonság a "tehetséges fotós",szerintem ezt válaszd
2016. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig is azokat a kiegészítőket szerettem, amik valóságosabbá teszik a játékot, ilyen például az évszakok vagy a házi kedvencek. Én mindenképp a házi kedvenceset javaslom. ;)
2016. ápr. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem mindkettő jó.A házi kedvenc-ben olyan valóságosabb minden,sok kis és nagy állat vesz körül,háziállatok és vannak a szabadban élő állatok pl.a vadló,gyíkok,lepkék stb.Van gyíkketrec,kígyóketrec és mindenféle amibe vehetsz állatokat,vagy foghatsz a szabadban.A világ körül-ben 3 helyre utazhatsz el és vállalhatsz küldetéseket,bányákat fedezhetsz fel és érdekes dolgok,de én azt egy idő után meguntam és közbe az állatost is,de azt nem annyira.Szerintem mindkettő jó,de nem mindenki ugyanazt szereti,úgyhogy gondold át mit szeretnél inkább csinálni és az szerint dönts!
2016. ápr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ákos510 ***** válasza:
En az allatosat hamar meguntam. Viszont a Vilag Korulben annyi uj lehetoseg van, ami nem csak a kulfoldon tartozkodasra, hanem az egesz jatekra kepes kihatni. Raadasul rendkivul latvanyos az egesz, nagyon ki van talalva. Nekem az jott be nagyon! (nameg a szigetvilag es az evszakok)
2016. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Világ körül. Nekem a házi kedvenc megvan, de hamar ráuntam, a világ körül kiegészítőt soha nem unod meg.
2016. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!