Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan mmorpg-t ami...

Elty1988 kérdése:

Tudtok olyan mmorpg-t ami f2p, és nem lehet egyhamar megunni?

Figyelt kérdés

Párat ismerek én is csak az a baj, hogy hamar rájuk un az ember.(Star Wars Old Republic, Skyforge) Most a Wildstarral próbálkozok de kezd unalmasodni. :(


Jah és ha lehet valami újabb darabra gondolok. :D


Ötleteket előre is köszönöm.


2016. ápr. 5. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Tera
2016. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
WoW>GW2>Wildstar>bármi más.
2016. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az unalom abszolút egyénfüggő, most a világ legnépszerűbb játékai között van a LoL vagy a CS:GO, de én tíz perc után elalszom rajtuk (túlzás nélkül).
2016. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha neked minden eddigi mmorpg unalmas volt akkor hogy nem merult fel benned hogy esetleg ez nem a te mufajod?
2016. ápr. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha minden mmorpg-re ráunsz akkor szimplán nem a te műfajod, nem mmorpg-ben kell gondolkozni.


Nekem ugyan ilyen egy sport játék, szép meg jó, de 10 perc után ott hagyom. Ellenben RPG-kbe több tíz/száz órát is bele tudok rakni.


A legtöbb játék, ahol ér valamit a multi főleg fizetős. Lásd a mostani felkapott cs:gonak is van egy ára (3500 ft körül van), Rainbow six: Siege is van vagy 15e forint.


Amik ingyenesek (de nem feltétlenül mmorpg-k):

Guild Wars 2

Tera

Neverwinter

Team Fortress 2

Dungeon Defense 2

Blacklight: Retribution

Warframe

Smite

League of Legends

Dota2

ArcheAge

2016. ápr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
XCOM 2-t próbáld ki. Utáltam a műfajt, eddig. De ez zseniális.
2016. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Részben nem velem van a baj, hogy nem az én műfajom. Van olyan amit nem untam meg pl Star Trek Online, Devilian, Path Of Exile. Ezekkel megjelenésük óta nyomom. :D

A WoW amúgy meg nem F2p.

2016. ápr. 6. 14:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocs még egyet kihagytam a felsorolásból: Heroes Of The Storm
2016. ápr. 6. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!