Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox one szeretném úgy futtatn...

Xbox one szeretném úgy futtatni hogy laptopot használom kijelzőnek de nincs tv-m. Ez okozhat gondot?!

Figyelt kérdés
Sziasztok külföldön dolgozom és hogy ne unatkozzak beszeretnékruházni egy xboxone-ra. Neten néztem hogy hogy tudok streamelni windows 10-en. Na már most ha nincs tv-m az megakadályozhatja hogy tudjam használni az xboxot? Olyasmire értem hogy az elején kell e valamit állitani xboxon a menübe mielőtt streamelni kezdeném. A válaszokat előre is köszönöm.

2016. ápr. 3. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából nem nagyon tudom a pontos választ, de azèrt megpróbálok valamit segíteni.

Azt tudom, hogy ps4-et át lehet tükrözni a kèpet egy androidos telefonra is egyszerűen egy ingyenes alkalmazás segítségével.

(Most nem akarlak lebeszélni az xbox-ról)

Ha a ps4 akkor az xbox one-nak is tudni kéne.(elvégre next gen)

Én is olvastam hogy lehet a win10-re streamelni szóval az is lehetséges. De amit írtam a ps4-el kapcsolatba 100% hogy megoldható xbox one-on is. Ezekre lehet használni tabletet, telefont, pc/laptop..

Ha a google-be beírod, hogy "xbox one screen mirroring to pc" vagy valami hasonló, akkor biztosan találsz megoldást a problémára.

És szerintem HDMI kábellel rá kötheted a képet laptopra anélkül, hogy be kéne valamit állítani az xbox-on. Nekem a ps3-am automatikusan felismeri, hogy milyen kábellel mire van csatlakoztatva, szóval ezt az xbox-nak is kéne tudni.

2016. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jah, az lemaradt hogy szerintem nem lesz nagy élvezet egy nagy lcd tv nélkül a vidójátékozás... a laptop nem lesz olyan élvezetes. De a GTA5-öt mindenképpen ajánlom ;) jó játékot
2016. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!