Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Black ops 3 nevű játék multipl...

Black ops 3 nevű játék multiplayer részéhez kell xbox 360 gold tagság, vagy elég ha van live-om? A válaszokat előre is kössz.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Xbox Live Gold kell hozzá


De szerintem hanyagold azt a játékot

Nekem megvolt Xbox 360-ra

- ocsmány a grafika

- rosszak a fegyverek

- alig játszanak (pár száz ember csak, annak is egy része csaló)

- matchmaking nem működik (idő nagyrészét az teszi ki hogy próbálsz játékba joinolni)

- a lobby általában befagy vagy ok nélkül kidob

- sz.rok a szerverek -> ennek okaként sokszor megszűnik a kapcsolat a hosttal és összeomlik a játék

- elég sokszor lefagy

- a meglevő mapok közül általában mindig ugyanarra a 2-3ra tesz be (főleg Combinera)

Szóval pénz és idő spórolás ha kihagyod, ezt a codot már egyáltalán nem az előző generációra szánták de az activision volt akkora fāsz hogy kiadtak ps3ra/x360ra egy pár nap alatt összetákolt vmit (játéknak ne nevezzük) a minimális bevételért (azért elég cod fan van még előző generáción de azok inkább régebbi címekkel játszanak - BO1el többen játszanak mint Ghostsszal vagy AWvel) >:-/

2016. ápr. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké köszi hogy szoltál mert már majdnem megvettem xd
2016. ápr. 10. 19:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!