Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dragon Age Origins magyarítás?

Dragon Age Origins magyarítás?

Figyelt kérdés
Hol találom mert nekem csak az alapjáték van meg elvileg de ahhoz nem találok magyarítást tudnátok segíteni?

2016. márc. 31. 10:09
 1/10 Csori96 ***** válasza:
Az alapjáték magyarul jelent meg, ezért nem készült hozzá külön magyarítás.
2016. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És hol tudom beállítani.

PS:Steames

2016. márc. 31. 16:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Könyvtár - Dragon Age - jobb klikk - tulajdonságok - Nyelv fül - Magyar (Hungarian)


Viszont, ha a "Dragon Age: Origins - Ultimate Edition"-t vetted meg, akkor abban sajnos nincs magyar nyelv. De gyanítom, hogy van ahhoz is magyarítás, keress rá.

2016. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nálam nincs magyar nyelv.
2016. márc. 31. 19:07
 5/10 Csori96 ***** válasza:
Az indítópanelen vagy a játékon belül esetleg nem lehet nyelvet váltani? Telepítésnél választható volt a magyar nyelv? A Steam kliense magyar nyelvű?
2016. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az ultimate edition verzióhoz is van magyarítás, le is mentettem pendrive-ra rögtön, amikor megláttam, ha kell valakinek el tudom küldeni, sajna magyaritasok.hu-n sok magyarítás nincs fent.

A gyakorlatban viszont még nem próbáltam ki, de elvileg működik.

2016. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__6314995-v..


Közben gyorsan rákerestem, itt a kérdés az ultimita edition magyarhoz. :D

2016. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Csori96 ***** válasza:

Az Ultimate Edition-höz készült magyarítást, melyet TBlint készített, innen (bit<pont>ly/1OZuOct) letölthető. A linkelt kérdésnél szereplő SG.hu-s/Dropbox-os link már nem él. A fordítás csak az Ultimate Edition-nel kompatibilis.


Ha a Steames verzió mégsem tartalmazná az alapjáték magyar nyelvi fájljait, akkor innen ( [link] ) letöltheted azokat (#1247).


2016.03.31 - 22:08

A Magyarítások Portálon az összes olyan nem hivatalos fordítás megtalálható, melyet annak készítői beküldtek. Szerintem az elkészült magyarítások legalább 95%-a megtalálható az oldalon. Hivatalos fordítások (magyar nyelvi fájlok), mint például az aktuális játéké, nem kerülhetnek fel, mivel jogi problémákhoz vezetne.

2016. ápr. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 atlantisz172 válasza:
2017. máj. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 atlantisz172 válasza:
Magyarítás: [link]
2017. máj. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!