Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » AC Black Flag sztorimód...

AC Black Flag sztorimód végigviteléhez szükséges az Elit hajófejlesztés?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva nem akarom ezeket megkeresni, nekem egyszerűen nem jön be a Black Flag. Végigvittem az 1,2,Brotherhood,Revelations,III,Liberation epizódokat, de eddig ezt tartom a leggyengébbnek. (6. szekvenciában vagyok és nem szól semmiről, nincs sztori? Nem semmi).

El lehet vele bohóckodni, de nincs idegzetem tovább vacakolni a kincskereséssel, mert meguntam. Szükséges hozzá?


2016. márc. 29. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Maximum a legendás hajók legyőzéséhez kell maximumra húzni a hajót, egyébként ki is hagyható a tuningolás.

Ha sztori alatt az Abstergo-s zagyvaságokat érted, hál' istennek, nagyon kevés ilyen van benne, azt a keveset is a feleségemre bíztam, kínlódjon vele ő. Szívből gyűlölöm az AC sorozat jövőbeli szálát, ezért imádom a Syndicate-et is, abban még kevesebb van.

Akárhány rajongót csak ismerek, mindegyiknek a IV. a kedvenc epizódja, a másodikkal egyetemben.

2016. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem a jelen szálra gondoltam, én magát a sztoriját unom a Black Flagnek. A 6. szekvenciában járok, és eddig annyi a sztori nagyjából hogy "keresek valakit, közbe megakarok gazdagodni". Az első és a III. rész intellektualitása, és eszmei dilemmái után ez annyira buta mint a föld. :)

Az emberi közízlés nem határozza meg azt, hogy mi a jó és mi a rossz. Ezt bizonyítja pl. a divat múlandósága. Szóval teljesen mindegy hány embernek tetszik valami, az nem biztos hogy jobb mint más, de ez fordítva is igaz. Én szerettem a jelen szálat, főleg az első részben, ott mindent beleadtak Ubiék, csak sajnos nem volt kompatibilis a játékos közönséggel.

A választ köszi, akkor nem vergődök minden apró kis hülyeségért, mert már nagyon monoton hogy mindig ugyanazt kell csinálni. :D

2016. márc. 29. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:

#2: Na igen, mikor "X" elárul minket, később meg mintha mi sem történt volna, megy tovább a haverkodás ("Y" még teherbe is esik tőle), akkor én is csak néztem, hogy MI VAN? Meghal az egyik szereplő, akit kétszer láttunk egy percre egy átvezető filmben, nekünk meg nagyon szomorúnak kéne lennünk- miért is? Bemutatják az asszaszinok egyik legfontosabb ügynökét, azt hiszi az ember, hogy ő lesz a másik főszereplő, aztán örökre eltűnik a történetből...ehh!

A hajós "üldözésekről" (mikor is valamiért mi látjuk az üldözött hajót, de ők nem látnak minket) ne is beszéljünk, az mindennek a legalja.

De kalózkodni jó.

2016. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pontosan így vagyok vele. Az egész játék "meh". A harcrendszer a 3-ból lett átemelve, csak "kevesebb". Kevesebb mozdulat, fegyver. A szárazföldi részek kimerülnek a tailing missionokben meg susnyásban való lopakodásban (ami kb. ugyanaz mint a mellékküldetésben), történet nincs. VISZONT a hajózás meg móka! Csak az a baj hogy idővel monotonná válik az is.

Nagyon köszönöm hogy nem írtad le a sztorit, mert attól függetlenül hogy gyenge, nem akartam tudni! :) Ma továbbviszem kicsit a történetet, tegnap csak a víz alatti missziókat csináltam, egész szórakoztató volt csak egy kicsit idegesítő az irányítás.

2016. márc. 30. 06:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!