Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kebal Space Program gyorsan...

Kebal Space Program gyorsan belépni lehet a játékba?

Figyelt kérdés
A KSP indításakor betölti a dolgokat azt nem lehet valahogy skipelni mert átlag nálam 2-5 perc mire bedolgozik.I-3 proci 4+8 GB ram van a gépben.

2016. márc. 29. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom azokat a "dolgokat" nem véletlenül tölti be, azokra szükség van a játék működéséhez.

Eleinte nekem is hosszú ideig töltött (i5-2320 proci, 8GB RAM), amin javított egy SSD beszerzése (nem épp a legolcsóbb megoldás...), de még úgy is elpepecselt egy jó 1-2 percig. Aztán a végleges verzió kijöttével a betöltési sebesség jelentősen lecsökkent - úgy egy perc alá.

Termésetesen (?) az eredeti steames változat van meg.

2016. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nekem az drága.
2016. márc. 30. 10:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon durván megszaladt az ára, mióta kijött a végleges verzió (ami voltaképp nem végleges, mert épp a 64 bitest várjuk). Figyelni kell az akciókat mind a Steamen, mind az egyéb hivatalos értékesítő oldalakon, hátha... Szvsz, olyan 20 eurot már megér. Ez kb. 6000-Ft - 3 mozijegy ára, ami 6-7 óra szórakozást jelent. Én már 234 órát játszottam vele... Most a Steamen 39€ (~12000-Ft), annyit szerintem sem ér.
2016. ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!