Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Crysis ezen a gépen gpu vagy...

Crysis ezen a gépen gpu vagy cpu limites lenne ultrán?

Figyelt kérdés

Cpu: Athlon x2 6000+ 3,1Ghz

Gpu:Msi radeon hd 4850 1Gb

Ram: 2x1gb ozc "sli ready"

Táp: FSP pnr 300


2016. márc. 26. 18:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A kérdésednek nincs értelme.
2016. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Mert nem hozzáértők válaszolnak, ebből a szempontból tényleg nincsen értelme. Megkérdeztem máshol, azt javasolták töltsek le hardware monitort akkor látni fogom hány % on dolgozik a cpu és gpu.
2016. márc. 27. 17:18
 13/18 anonim ***** válasza:
De annak ne ma crysis-hoz van köze.
2016. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem pont a Crysishoz nyilván hanem alapvetően programokhoz amik használják a rendszer erőforrásait. Ezt monitorozza. Vagy akkor indokold meg szerinted mivel nem vagyok pontosan tisztában, világosíts fel, de ne tőmondatokba válaszoljunk már..
2016. márc. 28. 22:32
 15/18 anonim ***** válasza:

"Crysis ezen a gépen gpu vagy cpu limites lenne ultrán?"

gpu/cpu limites lenne?

ultrán?


A gpu/cpu limit nem oylan gyakori, főleg nem ezeknél a nagy gépigényű játékoknál. Mi értelmük lenne, ha senkinek se futna. Főleg 2007-ben. El se tudom képzelni kinek futott akkor 1080p-ben maxon 60fps-el.

De én se tudok mást mondani figyeld, hogy hány %-on mennek. Ha kevesebb akkor van limit.


De elárulhatnád, hogy mit jelent ezen a gépen az élvezhető fps. Mert én a GTX650-en 1080p-ben alig tudtam mediumon-low beállitásokon elérni az állandó 60fps-t. Szóval hogy fut azon a gépen neked?

2016. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hát nem 60fps-el hanem kevesebbel nem emlékszem pontosan mennyi de 35-40 valahogy így és 1366x768. Meg azt sem mondtam hogy ultrán játszottam vele akkor csak egy 4830-volt. Talán rosszul tettem fel a kérdést de a lényeg hogy a kérdésben említett gépen mit érdemes legelőször tuningolni hogy nagyobb fps legyen majd...ennyi. Nyilván 1080p-ben egy ilyen konfiggal esélytelen vele játszani, am majd ki fogom próbálni ezt a kártyát (4850 1gb) a jobb gépemben is(nem jó csak jobb mielőtt belekötnél) az egy athlon II 640 + 8Gb-ram.
2016. márc. 29. 21:05
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem úgy van ez a limit dolog am ha pl nem arányosak a hardverek egymással? "Megfelelő" összeállítással bármelyik játékból lehet vga vagy cpu limitet kicsikarni ha olyanok egymáshoz képest a hardverek. Ez hülyeség?
2016. márc. 29. 21:08
 18/18 anonim ***** válasza:

Az szerintem nem limit ha az egyik a másikat nem tudja kihajtani.

Én nem kötöttem a gépedbe. Az enyém se a legjobb. HA több fps-t akarsz akkor a gpu a legfontosabb utána a cpu (egy i3 megteszi) azt kell legalább 4 de a legjobb játékra a 8 (több nem kell még) ja és persze egy táp is kell, hogy elbirja ezeket.

2016. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!