Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért mozog így az egerem...

Miért mozog így az egerem CS:GO-ban?

Figyelt kérdés
Amikor megállítom az egerem egy nagyon kicsit mindig tovább megy, nagyon idegesítő és nem tudok miatta rendesen célozni. Már mindent megpróbáltam: kikapcsoltam az accelerationt,vsyncet,levettem a felbontást de sehogy sem jó, a windowsban sincs bekapcsolva a mouse smoothing úgyhogy nem amiatt van. 1.6-ban teljesen jó az egerem és más játékokban is. Mit tanácsoltok mit csináljak? Az FPS-em nem túl magas de rendesen fut a játék. Lehet, hogy attól ilyen?

2016. márc. 24. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
m_rawinput mire van allitva?
2016. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha ezzel ugyan azt lehet állítani, amit a menüben is(Raw input ON/OFF) akkor nem csinál semmit...Ugyan olyan ha be van kapcsolva, mint amikor nincs. :-(
2016. márc. 24. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Okes, de maradjon ON-on.


FPS-ed megis mennyire alacsony? cl_showfps 1 -el tudod megnezni. Minimumon, 1024x768-ban lenne erdekes.


Egyebkent ha minden minimumon van (kiveve a multicore rendering), akkor tenyleg az alacsony fps okoz nagy inputlagot.

2016. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen... Ettől tartottam, tényleg az FPS hibája lesz. Levettem mindent low-ra és a felbontást átállítottam 800x600-ra. Még így is csak 40 FPS-em volt, de nagyon sokat javult!! Bár még mindig nem teljesen olyan mint 1.6-ban de érezhetően jobb és játszhatóbb lett de ettől függetlenül szabadidőmben inkább játszok az 1.6-al, amíg meg nem történik a gépem fejlesztése. Köszönöm, hogy segítettél és időt fordítottál rám. Ment a zöld kéz!
2016. márc. 24. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!