Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 4-ben mik azok a...

Battlefield 4-ben mik azok a "BATTLEPACKS"-ek?

Figyelt kérdés

A fiókomat megnézve találtam egy "BATTLEPACKS" nevezetű sávot, amit megnyitottam, és 30 ki nem nyitott arany csomag volt benne. Ebből 10-et kinyitottam, és valami bónusz cuccokat kaptam belőlük. A maradék 20-at nem akarom kibontani, hátha nagyobb szintű leszek, és jobb dolgokat dobnak ki. Ha tévedek (már pedig valószínű), akkor valaki leírja hogy kell lényegében a játéknak e részét használni? Mikor érdemes új csomagokat kibontani, hol lehet ilyeneket szerezni ...stb.


Előre is köszönöm a segítséget!



2016. márc. 20. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A játék közben kapod ezeket, úgy tudom véletlen szerűen tölti fel. A csatában elért pontokért kapod. Én is így jártam, mire megtaláltam ezeket, már volt 40 battlepack. :)
2016. márc. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezek bármikor kinyithatóak? Úgy értem teljesen mindegy, mikor nyitom ki?
2016. márc. 21. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Mind1 mikor nyitod.
2016. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm! :)
2016. márc. 21. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!