Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikortól számít valaki "nem...

Mikortól számít valaki "nem kezdő" játékosnak LoLban?

Figyelt kérdés

2016. márc. 17. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

mikor nem fog ilyen kerdest feltenni...

te most jatszani akarsz vagy az e-farkad meregetni egy jelentektelen listan?

2016. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenki mást mondana erre, attól függően, hogy hol van éppen rankeden(ha egyáltalán tolja).
2016. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én csak tudni szeretném, hogy mikortól lehet azt mondani valakire hogy haladó pl... De persze, nem ez az oldal lenne ha valakit azonnal nem kezdenének oltogatni. És nem egy listán akarok szerepelni hogy hányadik legjobb játékos vagyok, hanem tudni szeretném hogy kezdőnek számítok e.
2016. márc. 17. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha már egyáltalán nem érdekelnek a csajok, akkor jó úton jársz. :)

De komolyan, miért vársz értelmes választ egy ilyen kérdésre? Van, aki 100 óra alatt ráérez a dolgokra, és van, aki 1000 óra után is reménytelen amatőr marad.

2016. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha önálló tudsz lenni a játékban. Ha megállod a helyed a legszarabb teammel is. Ha az enemy katarina 30/0-ban van, te, akkor sem feedelsz túlságosan. Saját magadtól ki tudod találni, hogy mi a jó build egy-egy hősre.
2016. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bronz-gold kezdő, platinum-dia 2 haladó, dia 1-challenger profi

Legalábbis szerintem.

2016. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!