Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvegyem a CSGO-t?

Megvegyem a CSGO-t?

Figyelt kérdés
Nekem ránézésre nem tetszik de az összes barátom játszik vele. Megéri?

2016. márc. 16. 16:26
 1/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
Ha nem tetszik, ne vedd meg. Esetleg próbáld ki egy barátodnál. Semmi értelme azért játszani valamivel, mert mások is azzal játszanak.
2016. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
próbáld ki valamelyiküknél aztán lesz véleményed róla hogy kell-e vagy sem
2016. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha játszik vele egy csomó barátod próbáld ki náluk, aztán ha úgy megtetszik vedd meg, ha azok után se jön be hanyagold...
2016. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
átérzem a helyzeted, én is ezen gondolkozok:D úgy annyira nekem se jön be, csak valahogy annyira alap hogy már szinte kötelezőnek érzem:D de szerintem max még azt lehet tenni hogy megvársz egy cs:go steam leárazást, hátha akkor még ha nem is tetszik, de nem dobtál ki túl sokat rá:) de én amúgy tényleg azt mondom hogy érdemes lenne róla streameket, meg sok videót nézni, és ha azután se jön be, és nem érzel rá semmilyen késztetést hogy játssz vele, akkor hagyd
2016. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha meg is veszed, játszol vele másfél órát, aztán döntesz. Amíg a játékidőd két óra alatt marad, és nem telik el talán két hét a vásárlás óta, vissza lehet váltani. Persze csak ha Steamen vásároltad.
2016. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az egyik barátodnál, aztán ha nem tetszik, akkor abból a pénzből inkább vegyél egy olyan játékot, amivel te is szívesen játszol.
2016. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak azért ne játssz vele, mert az összes haverod azt nyomja. Elképesztő, hogy mennyien csinálnak olyasmiket, amit nem is élveznek, de mivel a barátok is azt csinálják, muszáj nekik is. Nekem pl. az összes barátom horgászik, de eszembe sem jutna, hogy én is ilyen dögunalmas marhasággal pocsékoljam az időmet.
2016. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Kipróbáltam a játékot és tetszett. Egyáltalán nem olyan volt amire számítottam szóval tutira megveszem :D
2016. márc. 17. 17:25
 9/9 8072 ***** válasza:
Legalább megtanulsz oroszul
2016. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!