Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A hungry shark evolution nevű...

A hungry shark evolution nevű játékban, hogy lehet legyőzni azt az óriásrákot?

Figyelt kérdés

2016. márc. 13. 16:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Válaszokat légyszi!
2016. márc. 13. 17:55
 2/4 A kérdező kommentje:
Miközbe nem valaszol senki lassan rajövök
2016. márc. 13. 18:34
 3/4 anonim válasza:
Erre már én is régóta próbálok rájönni, de amúgy mikor elindítod a játékot, és betölt, akkor ugye kiszokta írni, hogy jelentkez be Facebookra extra pénzért, add meg az aranylényeket, meg valami felhő biztonság, és olyankor néha azt is kiírja, hogyan kell a nagy rákot legyőzni( ilyenkor mutatja a rák képét). De mivel angolul van és elég gyorsan elkapcsolja, még nem tudtam megérteni a szöveget. Mintha írna valamit arról, hogy akkor mutatja a gyengepontját, amikor hadonászik, de nekem úgysem sikerült bántanom. Pedig már 10-es szintű Megalodon vagyok!
2016. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj fölé úgy hogyha üt, akkor ne érjen el. 3 egymásutáni ütés után kifárad és villogni kezd a teteje. Annak menj neki boosttal.
2016. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!