Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elfutna ezen a gépen a Shadow...

Elfutna ezen a gépen a Shadow Of Mordor LAGGMENTESEN?

Figyelt kérdés

cpu: i3 2100 3,10ghz

ram: 4giga

vga: amd radeon 7850



2016. márc. 12. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Látom nem vagy tisztában a lagg fogalmával.

Egyébként kérdésedre válaszolva: nem

2016. márc. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a lagg a gyenge internetkapcsolat miatt létrejött válaszidő csúszás, vagyis te megnyomod az előre gombot, a karaktered pedig csak később (pl 6-7 másodperccel később) reagál rá.


Aztán ott van az akadás, ami fps-hez (frame per second, képkocka per másodperc) kötött.


Kérdésedre válaszolva: még a legerősebb 4. genes i3-mal is épp hogy eldöcög (normális ram mennyiség és videokártya mellett). Itt ez esélytelen. Az egyetlen ami jó lenne hozzá, az a videokártya.

Low-on próbálkozhatsz vele, de akkor nagyon processzor központú és nem nagyon fogja bírni ez a régi 2. genes, gyakran lesz fps dropod, 5-6 fpssel mászkálhatsz (hogy valóban rendes mozgásnak lásd, minimum 25 fps-t kell nézni)

2016. márc. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Laggolni biztos nem fog, maximum szaggat.


De miről beszéltek?

A Shadow of Mordor iszonyat jól van optimalizálva, unokatestvérem FX 4100-al vitte végig akadás mentesen, és az én Haswell i3-asommal sem döcög, soha.


Működne a játék costum beállítások mellett, tudnál vele játszani.

2016. márc. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én laptopomon lowon 30 fp-el szépen elfutott.

Neked ennél csak jobban fog futni.


Laptop adatai:


Intel Core i3-3217U 1.8Ghz

4GB RAM

GeForce GT 740M 2GB

2016. márc. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30 fps az nem egy leányálom... én spec. nem bírom a 50 fps alattit...
2016. márc. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem eredetiben van meg és i5 4690k-val meg gtx 970nel néha leesett mediumon az fps 30 alá :D Igaz akkor vettem meg mikor kijött, lehet azóta a patchek javítottak rajta.
2016. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azon már javítottak. :) de lehet gépeddel volt valami, mert nekem i3al és gtx 960al tökéletes az egész. Amúgy a 30 fps tökéletes a shadow of mordornak, bár én a 90es években nőttem fel, ahol nem volt ez az fps hülyeség, psxen volt ami 30 alatt futott, és nem panaszkodott senki.
2016. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
elnézést,szaggat*
2016. márc. 13. 23:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!