Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem enged fel a minecraf...

Miért nem enged fel a minecraft szerverre?

Figyelt kérdés
Amikor fel szeretnék csatlakozni egy minecraft szerverre, jelen esetben a Hipyxel nevezetű szerverre, az alábbi szöveget írja ki: A belépés sikertelen: Érvénytelen munkamenet (Próbáld újraindítani a játékot). Újraindítottam a játékot a gépet is, de nem működik. Nem enged fel. Nem eredeti minecraft kell hozzá,működik netről letöltött mc-vel is. Kérlek segítsetek.

#szerver #Minecraft #érvénytelenmunkamenet
2016. márc. 12. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:

1.9-cel próbálsz felmenni?

Egyéb iránt én kipróbáltam törttel és nem engedett fel, eredetivel meg igen, szóval kérdés honnan vetted, hogy nem kell hozzá eredeti.


Az én meglátásom szerint nagyon is kell hozzá az eredeti játék (mivel 1 perc alatt nem tudtam belépni tört team extreme-mel, de amint prémiumra váltottam (rendes eredetis bejelentkezés tört kliensen belül) akkor meg azonnal felengedett).


Vagy megveszed eredetiben a játékot vagy nem játszol ott, ennyi.

2016. márc. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!