Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok bankos játékokat?

Tudtok bankos játékokat?

Figyelt kérdés
Az is jó, ha egy vállalatot kell irányítani, mint pl a Capitalism-ban.
2016. márc. 7. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Prison Architect

börtönt kell építeni, fenntartani. Az elején egyszerűnek tűnhet majd de lesznek gondok ;) jó kis játék, alapból van benne magyar nyelv (nekem eredeti a játék), van escape mod ami annyiz jelent h kipróbálhatod magadat rabként, a feladat az hogy kijuss a börtönből. nagyon összetett, nem is gondolná az ember milyen jól ellehez vele szórakozni. Nekem nem nagyon volt szimpatikus a játék de leszedtem, kipróbáltam és woooaw :D meg is vettem utána steamen.


Bankos?! Payday 2 bár nem hiszem h erre vágysz. Ugyanis ebben rabolni kell a bankot :D de nem csak bank van benne van olyan h festményeket kell lopni vagy drogot gyártani miközben jönnek a swatosok aztán a drogot elvinni a dealereknek akik pénzt adnak érte stb stb. lehet ékszerboltot is rabolni, ATMeket meghackelni, feltörni. Singleben a társak nagyon buták, sokmindent egyedül kelk csinálni pl nem segítenek a szajrét eljuttatni a furgonhoz. Ezért érdemesebb neten tolni (ugye adja magát h akkor eredetinek kell lennie a játéknak), hamar bele lehet rázódni, ha szereted az FPSeket akkor mindenképp próbáld ki, steamen van demója amivel neten is játszhatsz, annyi a kikötés h max 10es szintig fejlődhetsz. Rengeteg DLC van hozzá, drágák de szokott olyan akció lenni hogy egy pakkban az alapjáték mellé adnak még kiegészítőket. Vagy megveheted G2An, ott olcsóbban kijössz :D


Ezzel nem jaátszottam de nagyon érdekel majd kipróbálom: Factorio :) hasonló a Prison Architectre de igazából teljesen más. Nyersanyagot kell termelni, feldolgozni, craftolni, anyag szállítást megoldani, védeni a gyárakat tehát egy hatalmas gyárat kelk csinálni ami egy idő után teljesen automatizált lesz legalábbis a videók alapján ez jött le :)

2016. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem bankos, de nagyon jó: Game Dev Tycoon:

Egy játékfejlesztő stúdiót kell irányítani, a 80-as években kezdesz, egy garázsban, a cél pedig az, hogy juss el napjainkig és legyél a játékipar egyik legmeghatározóbb cége.

2016. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már Game Dev Tycoon, akkor ott van a Mad Games Tycoon is, aminek ugyan az az alapja csak több opció van benne. Viszont a Mad Games sokkal nehezebb mint a Game Dev, legalábbis számomra.
2016. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!