Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek milyen lesz az új...

Szerintetek milyen lesz az új Need for Speed irányíthatósága PC-re?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 10:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mit lehet ezidáig tudni a pc-s verzióról ? Azon kívül hogy 15-én jelenik meg.
2016. márc. 5. 10:10
 2/16 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sajnos a Porsche Unleashed óta hiába fejlődik a sorozat (mint ahogy minden más mai játék) grafikája, valahogy hanyatlik, borzasztóan "arcade" jellegűek lettek az újabb részek. Félreértés ne essen, örülne a világ, ha ez eltűnne, és megjelenne ismét a valós fizika az egyes epizódokban, de ez egy ideje sajnos már nincs meg...
2016. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor nem is érdemes költeni rá 14000 ft-ot ? Megszeretném venni és pont emiatt a játék miatt vettem egy új videokártyát.
2016. márc. 5. 10:25
 4/16 anonim ***** válasza:
Nézd váráslás ügyben nem szeretnék tanácsot adni neked. A fönti az én véleményem, de lehet neked tetszene, és azt nem akarom, hogy esetleg miattam, vagy más miatt lemaradj egy jó progiról. Grafika rendben van nagyon is, én az összes 2000 utáni részből a fizikát hiányolom csak. De ha nem játszottam volna a legjobb résszel, lehet nem is hiányolnám, ha te nem hajtottad a PU-t, akkor valószínű tetszeni fog a Ghost!
2016. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Trevor. ***** válasza:
A The Run-ál csak jobb, mert az billentyűzettel egy katasztrófa. De mivel úgyis konzolportot kapunk, így egy kontrollerrel biztosan tökéletes lesz az irányítás gépen is.
2016. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Félreérthettük egymást kérdező.


Te most billentyűzetes/kontrolleres "irányíthatóságról" kérdeztél, vagy valódi (már ha van ilyen neki) in-game irányíthatóságról?


Tegyük hozzá, hogy egy beviteli eszköz használhatósága, vagy használhatatlansága és az adott játék fizikája között van némi nemű különbség! :)

2016. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem nincs controllerem nekem csak billentyűm van azzal fogok játszani. Az volt a kérdésem hogy egy billel mennyire lesz szerintetek élvezhető a game. Láttam egy videót youtube-on aki kontrollerrel próbálta ki és csak problémáji voltak a játékkal. Persze a játék fizikai hatása is érdekel de a fő kérdésem az a beviteli eszközöm által irányíthatóságra vonatkozott.
2016. márc. 5. 12:17
 8/16 anonim ***** válasza:

#2

Nem arcade jellegűek, hanem pontosan arcade-ok. Mindig is azok voltak, két kitérőtől eltekintve, a Porsche és a Shift. Reális fizikához és irányításhoz ott vannak a szimulátorok. Ott voltak régen is. Aki azt várja egy Need for Speedtől, az természetes, hogy csalódni fog. Attól eltekintve, hogy arcade-nak is szar.

2016. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szimulátorokkal csupán egy a baj, de az annál nagyobb, hogy nincs hangulatuk. Aki nem szereti az F1-et, annak hiába lesz valós az irányítás, nem fogja élvezni.


A valódi környezetben (legyen város, legyen táj) játszódó, és autószerűnek kinéző autókkal versenyezhető game-ek a legjobbak/leghangulatosabbak.


És miért kellene bárkinek is egy szim? Szerinted (de csak, hogy ne tudj belekötni) illegálisan egy metropolisz közepén a valóságban egy LaFerrarival, vagy egy Acura NSX-el nem jaszkarizhatna bárki? Csak egy F1-es autóval lehet tempósan kanyarokat bevenni, egy 488 GTB semmire sem jó?


NA EZT illene egy NFS-nek visszaadnia! Fizikával.


Így, ahogy magad is írtad, marad a csalódás - de neki (ha ez nem érdekli, pl. mert nem játszott a legjobb résszel) lehet, hogy tetszeni fog.

2016. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Melyik ez a legjobb rész amit immáron másodjára emlegettek ?
2016. márc. 5. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!