Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti játékhoz letöltött...

Eredeti játékhoz letöltött DLC? Többi lent.

Figyelt kérdés

Na sziasztok! :)


Már lassan de biztosan megvettem a Call of Duty Black Ops II-t. Nem sokat játszottam vele, mert edzések meg ilyenek. De gondoltam megkérdezem, hogy hátha esetleg működne az, hogy a megvett játékhoz letöltök pl. egy Zombie DLC-t, hogy az működne-e. Ha nem működik, megveszem mindenképpen a DLC-ket, mivel hogy 4-ről tudok. ( Természetesen van több 10 is, de engem csak a "nagyobb" érdekelne). Mert ha úgy is működne, akkor legalább spórolnék is, de ha nem, akkor megveszem.


2016. márc. 3. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha Steames akkor meg ne próbáld ha nem akarod mindened elveszteni. Ha egyéb, akkor pedig olyan lesz az egész mintha nem is eredeti lenne, mert külön crack kell.
2016. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!