Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van itt olyan veterán aki...

Van itt olyan veterán aki 2009-ben kezdte a LoL-t?

Figyelt kérdés

2016. febr. 29. 16:22
 1/5 Dramon válasza:
Én ha jól emlékszem akkor kezdhettem, de mára abba hagytam a játékot köszönhető a percről percre rosszabb közösségnek.
2016. febr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 íazazazazaza ***** válasza:
Én még BETA-ban kezdtem, és őszintén szólva elég rossz volt nézni ahogy a játék egyre roszabb lett, értem ezt a "rajongó táborára". Mára már csak nagyon ritkán haverokkal csapatjuk csak, azon kívül semmit sem ér az egész, S3-4-től kezdett a leginkább tönkremenni ez az egész!!!
2016. febr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mint minden nyílt internetes közösség, ez is tele van szeméttel; de a játék nem kényszerít, hogy érintkezz velük. Ha csak premade-ben játszol és kikapcsolod az all chat-et, soha nem kell szembesülnöd vele, milyen baromságokat írnak össze mások.
2016. márc. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dramon válasza:
Én nem szerettem csapatban játszani annyit hiszen szinte minden ismerősöm és régebben én is nagyon sokszor dühöngtem a játékon. És ha egy barátod mondja, hogy basszák meg az anyjukat vagy egy ismeretlen az teljesen ugyan olyan. (Szerintem)
2016. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én is akkor játszhattam, de ma már gyűlölöm az egész játékot.
2016. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!