Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ilyenkor mit csináljak a GG...

Ilyenkor mit csináljak a GG Empire-ben?

Figyelt kérdés
Régen volt egy accountom, utána abbahagytam a játékot vele. A jelszavat odaadtam egy szövetségesnek, hogy egy ideig gondozza ameddig nincs rá időm. Most meg nem tudok belépni vele. Beregisztáltam újra és azt látom, hogy 70-es szintű fullos kastély lett belőle. Van rá valami esély, hogy visszakapjam? E-mail-t próbáltam és azt irja, hogy elküldték az e-mailt, de ismerjük a citromailt (régen azt használtam), hogy az se biztos, hogy megjön. Nem irja a játék, hogy nincs ezzel az e-mailal account szóval talán nem változatta meg.

2016. febr. 27. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szóval nincs időd, azért ott hagyod, majd mikor látod hogy valaki sok időt és energiát beleölve kifejlesztette, akkor már kéne vissza? Érdekes egy ember vagy te.


citromail rendszere úgy rossz, ahogy van. Nem hiába ki van írva sok oldalnál, hogy se freemail-es se citromail-es címmel nem regisztrálhatsz. Azon sem kell meglepődni, ha nem kapod meg azt az emailt.

2016. febr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a terv, hogy valaki kifejlessze. Én is meglepődtem, hogy gondozva vagyis inkább fullosra fejlesztve van.
2016. febr. 27. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!