Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok (NEM EREDETI)...

Miért nem tudok (NEM EREDETI) minecraftba skint berakni?

Figyelt kérdés
Na szóval, letöltöttem egy skint, (PNG formátum) és úgy próbáltam berakni hogy "appdata" ott ".minecraft" és nem "bin" hanem "versions" mappa, ott az 1.7.5-be, és 1.7.5jar fálj. Társítottam Winrar-ral,és meg kerestem azt a mappát amiben a többi mob skinje található.Amit letöltöttem skint, azt átneveztem "steve"-re, és kitöröltem az eredetit, és behúztam a letöltöttet("steve" néven). De amikor elindítottam a minecraftot, akkor nem a letöltött skint láttam, hanem az alap-skint. :( Mit tegyek? Hogyan rakjak be skint hogy működjön? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2016. febr. 27. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd át alex.png-re
2016. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A versions/1.7.5 mappát másold le, és nevezd át 1.7.5skin -re. Maradjon meg a sima 1.7.5 mappa is! Utána menj bele a 1.7.5skin mappába, az ott található 1.7.5.jart meg a másikat is nevezd át 1.7.5skin.jar meg 1.7.5skin.json-ra, majd nyisd meg a json fájlt notepaddal (jegyzettömb) vagy notepad++-al, és írd át a tetején lévő 1.7.5-öt 1.7.5skin-re, mentsd el (notepad++-al ctrl és s gomb egyszerre menti csak el!), menj bele az 1.7.5skin.jar-ba, és az alex.png-t és a steve.png-t is a mob mappában cseréld ki a saját skinedre. Majd csukd be, ha meg volt nyitva a Minecraft, majd nyisd meg újra, menj rá hogy edit profile, és ott a verzióknál válaszd ki az 1.7.5 helyett az 1.7.5skin-t. Készen is volnánk!
2016. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod nagyon sokat segített!^^ Viszont az edit profile-nál és a verzióknál hogyan válasszam ki az 1.7.5skin-t? Ugyanis csak az 1.7.5 meg még egy jó pár verzió van. :/ Ott hogyan tovább?

U.I.: Bocsi de néha nagyon értetlen tudok lenni. ._.

2016. márc. 2. 15:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első kommentem ne vedd figyelem be már sikerült berakni a skint.^^
2016. márc. 3. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!