Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csak én és azok az...

Miért csak én és azok az emberek tudnak feljönni a szerveremre akik egy HÁLÓZATON vannak velem?

Figyelt kérdés

Amikor csináltam egy minecraft szervert sok helyen megakadtam de valahogy mégis sikerült ez az egész...csináltam rangokat,warpokat,skypvp t stb...

de két dolgot nem tudtam megcsinálni: hogy ne csak azok tudjanak a szerveremre feljönni akik a hálózaton vannak pl.:hamachis vagy egyszerü routeresen,ehhez meg gondolom kell legalább 1 vagy 2 program... kérlek írjátok le hogyan kell előre is köszönöm!


2016. febr. 25. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:

hamachi-s csak arra jó, ha barátokkal akartok együtt játszani.

Ha rendes szervert akarsz, akkor port forwardolni kell routeren keresztül a belső IP-det, ehhez elég jó gép kell (minimum i5 4xxx, vagy egy amd 8xxx proci, gtx 960/r9 380 vagy combosabb, stb), mert te leszel a szerver. Mellé kell egy jó net (30 mbites a minimum, hogy ne szaggasson mindenki, de inkább 50-100).


A másik megoldás a szervergép tárhely bérlés. Az 0-24 megy, mivel szerverparkban van, gyors a netkapcsolat is, illetve elég stabil a rendszer.

2016. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!