Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha tört steames játékot...

DrPro kérdése:

Ha tört steames játékot teszek a gépemre amin egy olyan steames accountom amivel több steames játékot is megvettem abból lehet probléma?

Figyelt kérdés
Multizni szeretnék egy tört steames játékkal, ezért letilthatja a megvett játékaimat vagy valami?
2016. febr. 24. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Le fogják tiltani az accountodat. Lehet, hogy nem rögtön, de előbb-utóbb biztos. Nem éri meg kockáztatni.
2016. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Miért tiltanák le az accountot? A steam eladja, de nem ő készíti őket, szerinted a steamot mit érdekli ha letöltöd más játékát?

Nyugodtan töltsél akármit, de ha félsz hogy tiltanak akkor zárd be a steamet, és ennyi. Max akkor a Valve által készített játékokat ne töltsd le.. Counter strike széria,l4d-2,portal1-2,stb

2016. febr. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

"Ezt nem értem. Miért tiltanák le az accountot? A steam eladja, de nem ő készíti őket, szerinted a steamot mit érdekli ha letöltöd más játékát?"


Tényleg nem érted, de akkor miért érzed úgy, hogy hozzá kell szólnod, és osztanod a hülyeségeket? TÖRT játékról van szó. Azaz LOPOTT játékról ,amiből a Steamnek semmi haszna sincs. Nekik az az érdekük, hogy náluk vedd meg, vagy legalább a boltban megvett játékot náluk aktiváld, és a Steamen játssz vele. A Steamen eladott összes játékból részesedést kap a Valve, tehát nagyon is érdekli őket, ha te ellopod a Ubisoft vagy az EA játékát, és a Steamen akarod aktiválni a hamis kódot.


"Nyugodtan töltsél akármit, de ha félsz hogy tiltanak akkor zárd be a steamet, és ennyi. Max akkor a Valve által készített játékokat ne töltsd le.. Counter strike széria,l4d-2,portal1-2,stb"


Mi az, hogy "zárd be a Steamet"? Ha elindítasz egy Steames játékot, a kliens attól még ott fut a háttérben- akkor is, ha offline módba állítod. Pár hónaponként van egy nagyobb ellenőrzés a Steamen, mikor is ezrével szórják ki a csalókat- a fiam barátlistájáról is rendszeresen eltűnnek a nevek, mikor kiderül, hogy hamis kóddal akartak CS:GOzni. Az ellenőrzéshez semmi köze annak, hogy melyik kiadóé a játék.

2016. febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a tört játékot beteszed steamre akkor lehetnek problémák, de ha steam nélkül használod akkor nem, én is játszottam már így évekig és az accountom él és virul.
2016. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: Erről van szó. Nem kell Steamen aktiválni, és kész. Nem is tudom, miért akarna bárki ilyet csinálni.
2016. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

valójában csak multizni szeretnék a foresttel a haverommal, nem akarok aktiválni semmit. De a multihoz kell a steam.

Viszont be tudok lépni fake accounttal is, viszont vásárolt steames játékok vannak telepítve a gépemre.

2016. márc. 1. 21:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Miërt kell hozzá steam?
2016. márc. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tört játékkal nem fogsz tudni Steamre csatlakozni. A TÖRÉS megakadályozza, hogy a játéknak egyáltalán szüksége legyen Steamre, és csatlakozni tudjon hozzá. Ergo nem fogsz tudni Steamet felhasználva multizni sem. Ha ez ilyen egyszerű lenne tört játékok esetében, hogy csak felballagsz a hivatalos Steam-szerókra, szerinted léteznének tört szerverek?


Olvastam én már mindenféle, a tényleges Steam kliensbe belepiszkáló törésekről/módosításokról, kamu Steam-kódokról. Az ilyesmiért tényleg kitilthatnak, még ál-felhasználóval sem próbálkoznék. (Eleve semmi értelme, mert 5 elköltött euró alatt fel se tudsz venni senkit a barátlistádra - Ki az, aki képes volna egy kamu felhasználóba még pénzt is invesztálni?)

2016. márc. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet játszani tört játékkal interneten pl. Quake 2 - vel, Call Of Duty 2 - vel Counter Srike - al... De akkor minek Steam?
2019. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!