Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hitman agent47 VS Sam Fisher...

Roadkill kérdése:

Hitman agent47 VS Sam Fisher és MasterChief VS Prophet (Crysis) ki győzne?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel ki győzne,de indokoljátok meg:D előre is köszi:D sziasztok(és szerintem Hitman kinyirná Sam fishert,Prophet meg masterchief-et:D de csak szerintem,ti hogy látjátok?:D

2016. febr. 17. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hitman mert jobban kedvelem + van stílusa (szalagavatóra piros nyakkendőnk lesz;)


szintén csak azt tudom válaszolni amit te, prophet. Masterchief is menci deee prophet ruhája többre képes, hiába a jó reflexek, erő stb ha a nanoruha ezeket alapból biztosítja és még + képességekkel is felruházza használóját (pl láthatatlanság) :) hitmannél am nemtom, őt csak azért mondom mert kedvelem, a másik csókát nem ismerem annyira meg hát mindketten csendben aprítanak de biztos jó kis küzdelem lenne :) hasonló kérdéseket rakhatsz még fel :D

2016. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
majd ha eszembe jutt majd teszek fel:D én hitman-t azért mondom jobbnak mert kegyetlenebb,jobban eltűnik,jobb képzése volt,ja és őt erre tenyésztették ki:D Prophet meg a legkeményebb nanoruhás hős akit ismerek,meg ja tud lát hatatlan lenniXD
2016. febr. 17. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Chief!
2016. febr. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hitman győzne mert ő a világ legjobb assassinja.
2016. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!