Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Input signal out of range HP...

Input signal out of range HP Monitor?

Figyelt kérdés
Egy HP Compaq LA2405x típusú monitorom van. Már több játéknál, de most konkréten az Age of Empires III-nál jött elő ez a probléma: elindítom a játékot, hallom az inrot, de a képernyő fekete lesz és a következőt írja ki: input signal out of range, change settings to 1920x1200. És alapból 1920x1200 felbontással használom a monitort, ha valaki tudna segíteni örülnék, köszönöm előre.

2016. febr. 16. 13:06
 1/2 Feri32 válasza:
Szerintem a grafika kártyád nem birja a terhelést. próbáld csökkenteni a játék felbontását
2016. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom kipróbáltam 1024x768-ban, amit a játék kér, vagy legalábbis annak az alapértelmezettje, ugyanazt írja ki. Kártyámhoz legújabb driver fel van rakva, Far cry 3 és hasonló kaliberü játékoknál ez a probléma nincs szóval nem hiszem hogy azzal lenne gond :\ de köszönöm hogy írtál azért
2016. febr. 17. 00:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!