Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani olyan játékok...

Tudnátok mondani olyan játékokat, ahol női playerek is megtalálhatóak szép számmal?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek nagyon hülyének emiatt a dolog miatt előre, de valóban ez a kérdésem, tudtok mondani ilyen játékokat? Én pl a tauri wowról (és eredeti wowról egy darabig) sokat megismertem, ott azért vannak szép számmal lány játékosok. A LoL-t ne említsétek lehetőleg. Arról nekem is van fogalmam, hogy ott is sok van, de az én ízlésemnek nem megfelelő. Valaki játszik valamilyen online játékkal esetleg, ahol tud is róla, hogy jelen vannak nők? Játszanak valamivel a sims-en kívűl..? :D
2016. febr. 15. 18:56
 1/4 anonim válasza:
Saint Row-ba személyre szabhatod a szereplőt
2016. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan multiplayer játék, ahol a fiúkhoz viszonyítva sok lány játszana, sajnos még mindig kevés női játékos van.


Tudom, nehéz elhinni, de a lányok nem csak a Sims részekkel szoktak játszani. Én pl nagyon ritkán játszok lányosnak mondott játékokkal.


Egyébként meg ne a játékokban próbálj csajozni.

2016. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A baj ott kezdődik, hogy azt hiszed, hogy a Simsen kívül mással nem játszanak. Lehetséges, hogy ott több női játékos mutatkozik meg, de ez nem kizárólagos.


Ha nagyon érdekel, keresgélj statisztikákat a neten, de az sem reprezentatív sok esetben. Itt van ez az összeállítás valaki által: [link]


Írj ki játékostársakat kereső csoportokba, vagy Redditre egy posztot, hogy X korcsoportból lányokkal szeretnél játszani ilyen meg olyan játékokon.


"Arról nekem is van fogalmam, hogy ott is sok van, de az én ízlésemnek nem megfelelő."


Ilyen kijelentéssel társkeresőn volna a helyed. Nem játék közben kell csajozni, mint már előttem írták.


Egyrészt mire mész vele, ha megismersz valakit, akivel bejöttök egymásnak, de a világ másik végén lakik? Ha meg nem társkeresés a cél, miért számít, hogy lányok legyenek többségben az adott közösségben?

2016. febr. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Feri32 válasza:
Sok lány játszik online játékokat, de nem fedik fel, hogy lányok, mert mindig vannak (te is arrafelé pislogsz) akik nem hagynak nekik békét. Láttam rá példát, hogy mennyire kellemetlenek tudnak egyesek lenni. ne legyél olyan
2016. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!