Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lolban segítene valaki?

Lolban segítene valaki?

Figyelt kérdés

2016. febr. 13. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

mármint mi a kérdés, mi nem megy?

Miben kéne segítség?


Ez kb olyan kategória, mint: Venni akarok egy autót, mit ajánlotok? (Zéró információval).

2016. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Privibe leîrtam!
2016. febr. 13. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:

És miért nem ide írod?


Szia!...azt szeretném kérdezni,hogy melyik válna be?:

-adc Jayce

-Jungle Jayce

-Jungle Twisted

-Adc Twisted

-Adc Morde

most kezdtem el lolozni...lvl 10-11-es vagyok.....kit ajánlanál?(Ekkot vagy Jaycet)...annyi a lényeg,hogy szeretnék minnél jobban játszani..és azt hallottam hogy ez a 2champ elêggé multifunkcionális(azaz megállja a helyét tôbbnyire sok helyen)ezen 2champ nagyon érdekel...ezek után ha felhùzom ôket 5-re akkor lesz elég ip-m 2teljes runaoldal feltöltésére(ad,ap)...elkezdtem leblancozni...eléggé jól kezelem,bár nem 1twisted pl hogy sokat tudjak vele farmolni...de kihívás....600órát dotáztam,így nem áll tôlem távol a moba ...ha van kedved,akkor játszhatnánk pár meccset...addigis gyakorolnék...a nevem - (eunes vagyok)...ha van valami nem szokványos,de bevãllt tipped,akkor írd le :)...

tisztelettel X


-----------------------------------------------------


Jayce csak akkor éri meg, ha off-tankra építed, adc-ként hamar elvérzik, úgyhogy az inkább top karakter. Ekko nem lenne rossz, csak nagyon eszi a manát meg nem árt neki az a rúna se.


Kis szinten adc-nek jinx illetve caitlyn a jobb, mid-re inkább Annie, mivel a Q last hittel nem fogy manád + stunt is kapsz 4 skillenként. Jungle változó, kis szinten meg nem mondom mi a jó, sose szerettem kis szinten a jungle-t.

LeBlanc nem rossz, de late game-re használhatatlan. Veigar, Cassiopeia viszonylag erősek midre, esetleg egy Katarina.

2016. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom...sorry...öhm late gamere meglett a triple killem is lb-vel....Twistedrôl valami tipp?
2016. febr. 13. 22:04
 5/5 anonim válasza:
kezdőként tapadj a Youtube-ra nézz gameplay-eket TANULJ egy kicsit. nyugi belejössz.
2016. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!