Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki játszik még az Assassin...

NaomiBiersack kérdése:

Valaki játszik még az Assassin's Creed Revelations-al? Mert ha igen, akkor nagy segítség lenne.

Figyelt kérdés
Elakadt egy dologban, amit nem értek, hogy miért nem megy, ugye Ezio képzi az assassin-kat és van egy olyan tanonc, aki a romákat figyelte és meg kell védeni az öröktől őket, mivel azt hitték, hogy ők ölték meg a társukat. A lényeg, hogy hogyan tudnám megcsinálni? Már néztem egy pár videót és mindenkinek simán megvolt. Számít, hogy Ezio hanyas szintű?

2016. febr. 12. 20:09
 1/10 Vandor95 válasza:

Szia.

Ezionak nincsenek szintjei tudtommal.

A megoldás a következő:

kard/rejtett penge helyett ökölharcra kell váltanod, és a "visszatámadást" kell alkalmaznod = tartsd a jobb klikket, majd nyomd a balt, mikor az őr rád támad. Ez a lefegyverzés. Kiveszed a fegyverüket a kezükből.Ugyanezt ha fegyverrel csinálod, a legtöbb rád rontó őrt azonnal megölöd.

2016. febr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oh nagyon szépen köszönöm! Ki is próbálom, mivel most akartam vele játszani. :)
2016. febr. 13. 09:35
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és volna még egy olyan kérdésem, hogy ezeket a tanonc assassinokat lehet ennél jobban fejleszteni, mert ugye meg kell ölni azokat, akiket a tanoncok figyeltek. Ezt hogy tudnám elérni?
2016. febr. 13. 09:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha bemész a rejtekhelyre elküldheted küldetésekre a tanoncokat. Ezzel fejlődni fognak. Van egy %, mekkora az esélyük, hogy sikerrel járnak. Érdemes 90% felett tartani. Előfordulhat, hogy meghal a tanonc, ha elbukik, szóval vigyázz rá.


Aki eléri a 10-es szintet ilyen küldetésekkel, abból lehet den master, Ő 15-ös szintig fejlődhet ki. Ha eléri a 15-ös szintet, nem tudják elfoglalni a templomosok a bázisodat, automatikusan megvédi ostromkor, nincs vele gondod.

2016. febr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Vandor95 válasza:

Drága előttem szóló micsoda dejavűt ébresztettek bennem szavaid :D nem nagyon rajongtam a bázis védelemért, szóval örültem mikor megvolt az első ilyen mester :) a gyengébb védelmekkel nem volt baj de mikor kezdték a "görögtüzet" hozni... :/ meg a többit.

Ja és vigyázzatok a tanoncok használatakor :D én egyszer hívtam. Egy álványon jelent meg, amit épp akkor rántottam el a túl sok ellenség miatt. R.i.p. mester :'( XDDDD

2016. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na pasztki x"DD Hát megesik :'D Amúúúgy agyfasz kérdés újból... khm. Ugye lehet szerezni új kardot éés ha véletlenül lecseréltem, akkor azt hogy tudnám visszahozni? Mert újból megcsináltam, de azt hittem, hogy így újra Ezio-n lesz, de nem.. Meg kaptam egy jobb pajzsot szerintem egy mester assassin képzésen és azt is vmiért lecseréltem, pedig láthatóan jobb volt, mint amik a kovácsnál voltak.. Ezt hogy tudnám megoldani?
2016. febr. 14. 10:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Bemész a játék legelején lévő den-be, ott van egy ruhás meg fegyveres állvány rész, rákattintasz és újra felrakod. De ez minden assassins creed részben benne van.
2016. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, de most már mindegy, csinálhatok mindent meg az elejétől, mivel a kedves Uplay frissült és vmi nem volt megy a gépemen és le kellett töltenem megint és minden mentésem a játékba oda lett. Szóval a legelejétől kezdhetem az egészet..
2016. febr. 16. 18:30
 9/10 Vandor95 válasza:
Az uplay elvileg tárolja a mentéseidet "felhővel". Szóval akár új gépen újra letöltve is tudnád folytatni. Ilyen szerintem nem valószínű, hogy megtörténjen. Elképzelhetőbb, hogy törlésre került, ugyanis ha jól emlékszem törölhető a mentés (játékon belül)
2016. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amikor még nem akarta frissíteni magát a uplay, akkor még megvolt a mentésem, de mikor le kellett törölnöm, mert nem volt megy egy file, akkor tűnt el. Igazából nem tudom mit takar a "felhő", egyszer sem tudta lementeni, mindig vmit kiírt, hogy nem tudja menteni.
2016. febr. 19. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!