Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy működik a SeeMTA?

Hogy működik a SeeMTA?

Figyelt kérdés

Napok óta szemezgetek a SeeMTA-val, habár ezelőtt nem játszottam rp szerveren, de tetszik a rendszer, ahogy ki van találva... mégsem teljesen egyértelmű egy-két része, ezekről szeretnék most többet megtudni...

Mondom a konkrét példát: 800$-ral kezdtem, ugye mint minden játékos... elügyetlenkedtem a játék első perceit, és sikerült eltörnöm a lábam... ha jól értem, ez azt jelenti, hogy kórházba kéne hogy menjek, hogy ott rendbe rakjanak... mivel telefonom még nem volt, nem tudtam hogy felhívni a mentőket... (habár gondolom ez így nem szabályos, de törött lábbal) bementem a városházához, és onnan egy nyilvános telefonfülkéből hívtam a mentőket... hiába vártam több mint 20 percet, nem jött mentőautó, illetve abba sem voltam biztos, hogy a megmaradt pénzemből egyáltalán ki tudom-e fizetni őket... dolgozni meg ugye nem dolgozhatok törött lábbal, sőt... ha jól értem csak akkor vezethetek járművet, ha van jogosítványom... ahhoz meg szintén pénzre lenne szükségem, viszont a legtöbb munka járművezetést igényel... remélem értitek hogy mi a problémám, előre is köszi a segítséget. :)



2016. febr. 12. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Jah ezt én se értetem soha... Rendörként meg kellet büneteni azokat a játékosokat akiknél nem volt jogsi pedig nem rég kezdték a játékot és vezetnek a munkájuk miatt...
2016. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szerveren a játszott idő alapján van egy szinted. 4-es szintig nem büntethetnek meg,és a mentősők sem vonhatnak le tőled pénzt. Vezethetsz járműt jogsi nélkül,csak hamar tedd le,mert civil kocsiba megbüntetnek érte. Munkakocsit nem szoktak félreállítani.
2016. febr. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. febr. 13. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!