Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játék előrendelői ajándékok...

Játék előrendelői ajándékok "átvétele"?

Figyelt kérdés
Most rendelek elő először játékot és nem tudom pontosan hogy megy az előrendelői cuccok megkaparintása. Olyasmit hallottam, hogy korán oda kell menni, ha kinyit az üzlet akkor betolongani és csak az első x ember kapja meg ezt a csomagot. A kérdésem az lenne (ha valakinek fontos, a Camponás 576-ban rendeltem elő) hogy ez úgy megy, hogy berohanok és ha hamar odaérek a pulthoz akkor kapok ilyen csomagot? Vagy csak ki vannak rakva oda a cuccok és fel kell markolni? :D

2016. febr. 9. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
ha előrendelsz, akkor kiszállításkor olyan csomagot kapsz (vagy vehetsz át), amiben benne van az ajándék (amit ígértek). Ez nem valami black friday akció Amerikában, hogy aki előbb odaér az kapja. Ennek értelem szerűen az a feltétele, hogy te már előre kifizetted a játékot, majd csak odamész átvenni.
2016. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!