Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » American truck simulator map dlc?

American truck simulator map dlc?

Figyelt kérdés

Sziasztok fórumozók! :)

Igaz épp hogy kijött az American Truck Simulator, de arra lennék kíváncsi tudja-e valaki vagy van-e valakinek információja mikor jön ki egy újabb állam vagy map dlc-je?

A választ vagy válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. febr. 7. 18:16
 1/3 anonim válasza:

Hello minek akarsz bele mapot elárulod ???? Mikor tényleg 7 ágra sütő térképe van mindenféle letérősávokkal és többsávos utakkal .Pl Las Vegas, San Fransisco ...

Az euro truck sim.ben elhisyem hogy kellet mivel dög unalams térképe van de sztem az americannak absolut nincs unalmas alaptérképe !

2016. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia első válaszoló!

Igen persze :)

Elsősorban azért gondoltam/kérdeztem hogy lesz-e benne mert amint látom a nagytávú fuvarok lehetővé teszik a több mint négyezer kilóméteres fuvarokat, és a játék alaptérképén maximum kétezer kilóméter körüli a legnagyobb táv.

Másrészt pedig, azért mert gondoltam benne lesz egész USA. Át a sivatagon a hegyes völgyes oregon államon egész Seattle-ig, vagy a keleti parttól egész a nyugati partig.

Hát ezért kérdeztem :)

2016. febr. 11. 11:19
 3/3 anonim válasza:
Értem én hát DLC márt jöhetne de szerintem mapot nem teszek bele mármint mod mapot egész szépen ki van dolgozvan a táj
2016. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!