Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet a Sims 3-ban...

Hogy lehet a Sims 3-ban városszerkesztésen belül üzleti épületet lerakni? Milyen telektípusra kell azt elhelyezni?

Figyelt kérdés
Az egyik karakteremet elküldeném videojáték fejlesztőnek és ahogy elnéztem a térképen nincs olyan épület, ahol ezt az állást felvenné. Gondoltam, OK, lerakok egy üzleti komplexumot a városban, de akárhogy próbálkozom nem akarja letenni az épületet a játék. A telek méret megfelelő hozzá, bejárhatóra teszem (de próbáltam már nem bejárható, sőt nagy/kis parkkal is kísérleteztem) és a letehető épületek közül, ha előhozom az egyik üzleti komplexumot, piros az épület, vagyis vmiért nem tudom rajta elhelyezni. Nincs esetleg vkinek vimlyen ötlete, hogy miért lehet ez? Köszönöm!

2016. febr. 6. 12:26
 1/1 anonim válasza:

Lehet azért mert a talaj nem egyenletes.

Vagy mert van a telken fa, bokor vagy valami ilyesmi.

Akkor se engedi ha kicsi a telek, olyankor töröld ki és próbálj nagyobbat lerakni.

2016. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!