Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam-es játék letörlése?

Igen nemm kérdése:

Steam-es játék letörlése?

Figyelt kérdés

Eddig még sosem használtam steam-et, most viszont, szeretném megvásárolni a cs:go-t. Így a steam-el kapcsolatban lenne kérdésem, amiktől egy átlag felhasználó most biztos fogja a fejét, de az oldal a kételyek eloszlatására van :P


1. A megvásárolt játék a steam fiókomon marad. Így ha telepítem azt, illetve később letörlöm, formázom a merevlemezem stb. akkor az adott játékot ismételten csak letöltöm a fiókomról és ennyi. Jól gondolom?


2. Csak a steam-ből indíthatóak a játékok, vagy egy steam-es játék bejelentkezés nélkül is képes működni? (ha esetleg nincs internetkapcsolat nyilván nem tudok bejelentkezni)


3. Megvásárolt játékok csak trédeléssel adhatók el valamiért cserébe, vagy van lehetőség arra, hogy a bankszámlámra vagy esetleg a fiókomra visszakerüljön az eladás ára. (ha utóbbi is lehetséges, hogy adható meg hogy hova kerüljön a kapott összeg?)


Első körben ennyi és előre is köszönöm a válaszokat. Elég alapvető kérdések így gondolom senkinek nem okoz gondot megválaszolni, aki valaha is használt steam-ot :)



2016. jan. 28. 23:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kösz mindenki
2016. jan. 29. 15:44
 12/13 A kérdező kommentje:

Letöltöttem a Team Fortress 2-t, de még letöltés előtt azt írta (feltételezem minden ingyenes játéknál), hogy "

A(z) Team Fortress 2 már a Steam könyvtáradban van". Én a könyvtáramban mégsem láttam, ezért letöltöttem, majd töröltem, tehát csak azért töltöttem le, hogy bekerüljön a könyvtáramba. De törlés után újra 0-át ír a játékoknál a könyvtárban. Ingyenesnél nem így működik vagy mit csinálok rosszul?

2016. jan. 30. 13:21
 13/13 anonim ***** válasza:

Annyit fűznék hozzá, hogy a fentebb említett "bankkártyára nem történik visszatérítés, nem teljesen igaz. Ez Országtól függ. Jelen példában ez Magyarország.

[link]


"Steam Visszatérítések

Fizetési módok

A Steamen elérhető egyes fizetési módok nem támogatják a visszatérítést az eredeti fizetési módra. E vásárlásokhoz a visszatérítés csak a felhasználó Steam Pénztárcájába adható.


Országodban az alábbi fizetési módok támogatják a visszatérítéseket:


PayPal

Visa

MasterCard

American Express

JCB


Országodban az alábbi fizetési módokra nem lehet visszatéríteni:


WebMoney"

2016. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!