Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Command and Conquer Generals...

Command and Conquer Generals Zh-val játszik még valaki?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem amikre nem találtam választ a net-en a játékkal kapcsolatosan, nem akarok ennyi kérdést kiírni inkább egyben összegezném:

-a world builderrel készített pályákat hogyan tudom berakni a játékba (a tga és a map fájlt kell bemásolni a maps mappába ez meg is volt de a játékban a készített térképek közt mégsem jelent meg).

-ugye meg lehet adni egy gyülekezési pontot a tankoknak és a gyalogosoknak, a bázisépületnél és az ellátmányraktárnál is van ilyen gyülekező pont megadás, de hiába adom meg az építő jármű ha végzett az építéssel nem megy vissza oda, se a szállító kamion (Kínánál) ha elfogy az ellátmány.

-a szuperfegyver limit opció mit jelent (skirmishben tolom, itt van egy ilyen lehetőség hogy ki be lehet ezt kapcsolni, magyarosítva van a játék így írja ki), mit állítok ezzel?

-be lehet valahogy állítani hogy alakzatba rendeződjenek a kijelölt alakulataim és ne úgy támadjanak/vonuljanak/védekezzenek mint egy "csürhe" banda. :)



2016. jan. 21. 17:12
 1/2 anonim válasza:

A Limit Superweapon esetében csak egy építését engedéylezed.Vagyis csapatonként 1 szuperfegyver építhető.Kína : 1db Atom, USA:1db Particle Uplink Cannon, GLA: 1db Scud Storm.

Ezt neten találtam némi paracs:

-Kiválasztott egység örködési parancsa: "G"


-Kiválasztott egységek állj: "S"


-Kiválasztott egységek szétszóródás: "X" (ez rulez parancs) :-)


-Uticélok megjelõlése: ALT + bal gomb minden uticélnál


-Egység alakzat kiválasztása: Pozició, majd egységek kiválasztása és CTRL+F


[link]


A gyülekezési pont csak arra vonatkozik szerintem , amikor legyártod az egységet oda fog menni az épületből , amikor elkészül.

2016. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A buildert nem ismerem.De ha jól emlékszek be kell állítani az unofficial mappeket.Vagy azt kell választani a térképválasztónál , és lehet akkor ott lesz benne.
2016. jan. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!