Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell a skyrim-ban...

Shofia kérdése:

Hogyan kell a skyrim-ban ordítani?

Figyelt kérdés
Egyenlőre még csak a fusz ordítást kéne megcsinálni. Ott tartok a storiban, hogy elmentem ilyen férfiakhoz, akik megtanítanak majd több ordításra. De ahhoz, hogy tanítsanak, be kell bizonyítanom, hogy sárkányszülött vagyok, amihez ordítani kell. Már megöltem egy sárkányt. És egy meg csak felettem kőrözött, aztán elment, úgyhogy nem tudtam megölni. Számítógéppel játszom amúgy.

2016. jan. 9. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában az Y gomb az ordítás alul. De átállíthatod bármi másra.
2016. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem használta fel a sárkánylelket sem még. De már évekkel ezelőtt játszottam, fogalmam sincs a menetéről.
2016. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor megölted az első sárkányt akkor magadba kellett szívnod a lelkét, szerintem az meg is történt mert másképp nem jutottál volna el a 3 öreghez. A sárkánylelkeket nem kell felhasználni az ádáz erő kiáltásnál ha jól emlékszek, az megy alapból.
2016. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És hogyan kell azt a gyorsan futós souts-ot csinálni? Ott nem mondtak semmit, hogy mit nyomjak meg, csak az előzőnél. Ez a fus roh utáni.
2016. jan. 9. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazt kell megnyomni, csak a mágia menüpontban átváltasz a szélsebes rohanásra.
2016. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. jan. 14. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!