Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen botkormányt (flightstic...

Milyen botkormányt (flightsticket) vegyek repülőgépes játékokhoz?

Figyelt kérdés
És fontos a force feedback?

2016. jan. 9. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyid van rá? Mert tudok 600 ezerért is.

A legjobb budget irányító a Thrustmaster T Flight Hotas X, ennél gyengébbet nem érdemes venned, ha komolyan gondolod a szimulátorozást.

A force feedback repülőknél szinte semmit sem jelent a tapasztalatom szerint, én ki is szoktam kapcsolni, mert nekem inkább zavaró.

2016. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Megnéztem a Thrustmaster T Flight Hotas X-et, jónak tűnt de az nem baj, hogy kevés a tetején a gomb? Mert azt olvastam a flightstickek-rõl, hogy az a jó amelyik tetején sok a gomb.

Amúgy max 30 ezret költenék rá.

2016. jan. 10. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Én még sosem tudtam az összes funkciót rápakolni a joystickra (akármennyi gombja is volt), mindig maradt egy csomó funkció a billentyűzeten. Balra a tolóerő-kar, középen a billentyűzet, jobbra a stick, nekem így vált be.

30 rongyért ne is keress tovább, 45 ezer körül kezdődik a következő lépcsőfok.

2016. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én vasárnap rendeltem egy Thrusstmaster T. Flight Stick X botkormányt. Remélhetőleg szerdán meg is lesz. Remélem jó lesz, mert az egeres irányitás már kezd az idegeimre menni. Na meg azért csak egy kormánnyal lesz az "igazi"
2016. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Majd légyszi írd meg, hogy milyen vagyis, hogy neked bevált-e. Kiváncsi vagyok, hogy 9k-ért(mert ahogy láttam annyi) mennyire jó.
2016. jan. 11. 22:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!