Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 egyedi tartalmakban...

Sims 4 egyedi tartalmakban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már egy csomóan kérdezték, de minél többet olvastam annál jobban összezavarodtam, bár lehet hogy csak én értelmezem félre, mivel angol oldalakon is próbáltam olvasgatni.

Szóval, addig oké, hogy a hajak és egyebek a Mods mappába mennek, a házak simek a Tray-be, de még mindig vannak olyan egyedi tartalmak, amik nem mennek, hiába próbáltam a beállításoknál is bekapcsolni a script?(azt hiszem ez a neve) tartalmak engedélyezését.

Szóval, olvastam azt, hogy a Sims 4-nél más az egész, mert a hajakat is, a ruhákat is külön-külön ''Hair'' és ''Clothing'' mappába kell betenni, a mods-on belül, meg olyat is hallottam, hogy a ''package'' fájlokat egy azonos nevű mappába kell betenni, szintén a modson belül.

Ezekből melyik a megfelelő módszer? Vagy amik ez után sem jelennek meg, azokat hagyjam, mert sehogy sem fognak megjelenni?

Nagyon-nagyon köszönöm a válaszokat, így előre is, és bocsi, hogy már a századik ezzel kapcsolatos kérdést teszem fel.



2016. jan. 5. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Üdv. nos:

1. nem kell semmilyen almappa Mods mappába az csak sim3-nál volt itt elég ha csak belepakolod Mods-ba

2. mind1 milyen tartalmat(haj,tatto,ház,sim,egyéb) raksz be simán csak a mods mappába rakd nem kell még több mappa.

3. ami nem müködik/jelenik meg az nem is fog. azokat hagyd, legalábbis nálam azok sehogy se lettek jók, szóval ha első indításnál nem megy tökéletesen egyedi tartalom akkor kuka mert később csak bajt okozhat(ez csak saját véleményem).

2016. jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, gondoltam, hogy nem ennyire bonyolult a dolog, de sokan már tényleg annyira összekeverték az egészet, hogy nem mertem végigpróbálni az összes módszer, nehogy valamit végzetesen elrontsak ^^'' Szóval köszönöm, ment a zöld :D
2016. jan. 6. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Írtam már, hogyha frissíted a játékot, akkor meg fognak jelenni azok a letöltések is, amik most épp nem látszódnak.
2016. jan. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, azóta frissítettem és tényleg úgy vettem észre, hogy minden egyedi tartalmam működik :)
2016. jan. 9. 12:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!