Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeles hack?

Csábításból jeles hack?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha esetleg van csábitásbol jeles hack le tudnátok írni? (Bár mostanában szinte semmihez nincs hack :(...) Én találtam egyet de azt le kell tölteni és nekem azt irja ki de nem engedi valamiért mert azt irja ki hogy ennek rosszindulatu tartalma van :( Ráadásul 10 embernek el kell ezt küldeni ha esetleg ezt a hacket ismeritek (fönt van a neten csak be kell irni csábitásbol jeles hack) akkor mért nem tölti le :c ?

2016. jan. 4. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Nincs hack csak átverés. "azt irja ki hogy ennek rosszindulatu tartalma van " Talán nem véletlen. "Ráadásul 10 embernek el kell ezt küldeni "- Igen, pont ez a cél, aztán meg semmiféle hack nem lesz a végén. Ez kb a legelemibb átverések egyike. Nem fogsz találni hacket, de ha még is nagyon próbálkozol, könnyen leszel valamiféle csalás, vagy vírus, trójai program áldozata.
2016. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a játék az adataidat egy szervergépen menti, nem a te gépeden, így simán letölthető és használható hack nem létezik hozzá. Ha tudsz programozni, írhatsz magadnak programot, amivel feltöröd a szerver gépet (én pedig megtapsollak, ha összejön).


Minden hack amihez survey meg egyéb marhaság kell meg csak átverés, a végén még kapsz egy jóféle vírust is.

2016. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!