Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha Batman Arkham Origins-ban...

Ha Batman Arkham Origins-ban nem birom megcsinálni a DEATHSTROKE Boss Fight-ot akkor mivan?

Figyelt kérdés
Már vagy 7x megpróbáltam nemtudom mivan van néztem csomó videót róla vagy egy olyan kombó amit a videósoknak akik konzolról vannak jelez nekik hogy védje ki de nekem annál a kombónál nem jelez. Hogy jussek ezen túl?

#Batman #Steam #Batman Arkham Origin #DEATHSTROKE Full Boss Fight
2016. jan. 3. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Trainer?
2016. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ott vagyok a boss figth ban nemtudok semmit csinálni amég le nem győzöm és elmenni se :(
2016. jan. 3. 12:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy mi az a trainer? bocsi? :D
2016. jan. 3. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs kikapcsolva a Hints a Game options menüben? Akkor nem jelennek meg az ellenfelek feje felett a támadást jelző nyilak.
2016. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A trainer az egy program, ami pl. végtelen életet ad. Végső esetben jó megoldás lehet.
2016. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak gyakorolj kicsit, én most csináltam meg a trophyt amikor úgy kell Deathstrokeot legyőzni hogy egyszer sem üt meg... Csak háríts, és a Batclawal rántsd magadhoz majd püföld. Ugyan azt a taktikát kell ismételgetni 8 percen át és kész. Az elején csak 1x kell védeni a támadását, aztán 2x, a végén pedig már zsinórban 3x üt, és 3x kell hárítanod.



https://www.youtube.com/watch?v=oEgLEBsi7uo

2016. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2016. jan. 3. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!