Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a Fallout 3-at...

Toma9999 kérdése:

Szerintetek a Fallout 3-at vagy a Witcher 2-őt éri meg jobban megvenni?

Figyelt kérdés
A mostani steam leárazás miatt kérdezem. Viszont csak az egyikre van pénzem. Szerintetek melyiket éri meg jobban?

2016. jan. 2. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:

amelyik jobban tetszik neked, teljes mértékben tőled függ... ha nekem kéne választanom akkor én a witcher 2-őt venném vagy ha még belefér pénzedbe akkor 3 helyett a new vegas-t ajánlanám... sokkal jobb mint a 3. része(szerintem legalábbis)

de mint mondtam ez csak az én véleményem hogy melyiket veszed rajtad áll.

2016. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. De valószínűleg Fallout 3-at veszek mert szeretem a Bethesda játékait és remélem a Skyrimhez hasonló stílusa lesz (persze küldetések alapján).

Ennek ellenére köszönöm! :)

2016. jan. 2. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sziven szerint a fallout3 de te tudod mit szeretsz neked kell dönteni!
2016. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én csak attól félek amit mindenki mond hogy win 7-en nem működik. És mivel én is azt használok ezért aggódok hogy csak pénzkidobás lesz.
2016. jan. 2. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
ez miatt ne aggódj a fallout 3 és a witcher 2 is tökéletesen megy win7-en(nekem win7 x64-es rendszerem van) már ha a gépigényük megvan tehát nem antik gépen akarod futtatni :)
2016. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennie kell win7-en!
2016. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Fallout New Vegas-t.
2016. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!