Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Garry's modban nem tudok...

Garry's modban nem tudok csatlakozni haverom lan szerverére, és ő se az enyémre. Ötletek?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki:

LAN servers are restricted to local clients (class c)

Pedig hamachin is fent vagyunk mindketten, és jelzi is a szervert a régi böngészőben.


2015. dec. 30. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A kiírás gondolom azt jelenti hogy C osztályú ip címeket fogad el kapcsolódáshoz a játék, azaz az első számjegye 192 kell hogy legyen.


Ez azért gond mert ha jól működik a hamatchi (bár én nem ismerem csak hallottam róla), akkor ilyen ip címmel kellene látnotok egymást és ez a probléma nem fordulhatna elő. Ezek szerint valami nem jó, viszont mivel nem ismerem nem tudok ebben segíteni.


Megkerülő megoldás, hogy a garry konzoljába beírod hogy

sv_lan 0

Ettől internetes címet is elfogad a játék, tehát tud majd csatlakozni a barátod, de lehet hogy akkor más is.

2015. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igaz, már aznap utánanéztem, szóval ja.. lehet, hogy legközelebb utána kéne néznem, mielőtt ide kiírom :D

2016. jan. 21. 08:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!