Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 konzolra az RGH vagy...

Xbox 360 konzolra az RGH vagy a Flash módósítás a jobb? Ja és azt hallottam hogy RGH-val a gta 5-ben lesz FPS mód. Ez igaz?

Figyelt kérdés

#Xbox 360 #GTA 5 #RGH #FlashMódósítás
2015. dec. 29. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
az fps módot nem tudom tényleg igaz-e (bár nem hiszem) de egyébként az rgh-szerintem azért jobb mert akárhogyan ki van flashelve az xbox akkor is egy írott játék még ha otthon is írod ki akkor minimum egy 8,5 gb-os dvd fog kelleni egy játékhoz és hát az meg nincs ingyen, vagy ha meg másnál iratod ki akkor meg nincs rá garancia hogy az a játék jó lesz(mármint hogy elindul-e)....az rgh lehet hogy drágább de viszont akkor ha az xbox-od nem ilyen alap(mármint 256 mb) hanem valami 250/500 gb-os (egyébként az is jó hogyha valami külső ssd-t csatlakoztatsz rá), akkor már otthon a gépedről teljesen ingyen tudsz játékot leszedni az xboxod-ra
2015. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az első mondja. RGH tényleg jobb. FPS mód meg nem hiszem, hogy bármelyikkel is lenne.
2015. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rgh. De azt sem lehet a legujabbakba rakatni. Ha raksz trainert a gta v hez lesz fps mod. De az nem olyan jo, nekem is fent van, de ha elkezdesz lone fpsmodban beragad a hang,es csak a jatek ujrainditassal oldódik meg a probléma
2015. dec. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014-es konzolokra is van RGH. Mondjuk lehet nem mindenhol tudnak ilyet.
2015. dec. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még annyi lenne hogy ha rgh módósítást kérek rá akkor biztos hogy futni fognak a játékok? Nekem egy xbox e típusu konzolom van ami 500 gb. Éa ha rgh-s lesz akkor vinni fogja az írott cd-ket vagy a pendrive-okat?
2016. jan. 4. 17:01
 6/6 Krisztián120 válasza:

Van egy rgh 250gb slim gepem.

Letoltottem a gta 5ot (2dvd).

Usbrol feltudom masolni 2 reszletben a hddre.

Utana menni fog a jatek?

2016. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!