Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet sok pénzt csináln...

Hogyan lehet sok pénzt csinálni Asphalt 8 Airborne-ban?

Figyelt kérdés
Season 8-ban játszom egy Dubai pályán Alfa Romeo-val és 4700 kreditet kapok egy versenyre. Ettől jobban melyik verseny hozna? És milyen autóval? Mert bármit próbáltam ettől több nem volt és dupla kredit boost nélkül érdekelne.

2015. dec. 29. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Hú, hát akkor eléggé rosszul játszol, már bocsi.

Én is a season 8-ban vagyok, és a 100%-os napi bónusszal 5 csillagot elérve volt, hogy több, mint 30 ezer kreditet kaptam. De a 100%-os napi bónusszal 4-5 csillagot elérve már a season 7-ben is simán lehet 20 ezer felett kapni.


Amúgy én mindig kinézek magamnak valami olyan pályát, amiről tudom, hogy tutira megtudom csinálni 5 csillagra (A vagy S kategória autó + könnyebb feladatok (nekem pl. könnyű a barrel roll, flat spin; amit nagyon nem szeretek az a knockdown without wreck), és várok másnapig, hogy a 100% bónusszal tudjam megcsinálni. De már elég régóta így játszok, szóval nagyon sok pénzt összeszedtem már.

+ a másik, hogy minden event-en részt veszek, amin lehet. (az alap amit kapsz az ugye általában 2500-4000 kredit között van, annyira nem rossz, főleg, hogy ezért semmi extrát nem kell csinálni) A mostani Christmas event-en nagyon könnyen lehetett nagyon jó ajándékokat szerezni. De pár hónapja szintén volt egy hasonló stílusú event, ami tetszett.


Kedvenc autóm a Ferrari FXX Evoluzione (S kateg.), szinte max-ra tuningoltam már rajta mindent, így brutál jó. :D A másik kedvencem pedig a DS Survolt (B kateg.), de az csak a tuningok miatt, amúgy nem lenne olyan jó.

A kategóriában pedig a McLaren 12C Spider-t és a Lamborghini Sesto Elemento-t szeretem legjobban.

D és C kategóriában ritkán játszom már.

2015. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Ferrari FXX Evoluzione nekem is fullos és a 8. szezon után ahol csak fullos autóval lehet versenyezni 4700 kredit egy kör. Minden duplázó és napi bónusz nélkül. Hogyan tudok pénzt csinálni ami ettől több? Nem értem neked hogy ad annyit minden versenyre.
2016. jan. 1. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát napi bónusz nélkül a max. kb. 15 ezer környékén van, épp ezért csinálom azt, hogy mindig meghagyom azokat, amikről tudom, hogy mennének, hogy 100%-os bónusszal tudjam őket lejátszani, hogy aztán 25-30 ezer legyen a nyereményem. Így kicsit lassabban megy, de szerintem megéri.

Persze, ha újra végigcsinálod a pályát azzal már nem kapsz ilyen sok pénzt, szerintem azt kb. felesleges csinálni, én nem szoktam. Mert ugye akkor kapsz csak pénzt a csillagokért, amikor először szerzed meg.

Amit még szoktam csinálni, hogy az előző szezonokban végigmegyek azokon a pályákon, amik nem max csillagosak, és teljesítem azokat a feladatokat, amiket régen valami miatt még nem tudtam.

Ezen kívül vásárlás nélkül még ugye vannak az event-ek, amiket meg már mondtam, meg kifelejtettem a mastery-t, azzal is nagyon jó pénzeket lehet néha szerezni, de gondolom tudod. :D

2016. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aha értem :) Köszi :)
2016. jan. 2. 19:38
 5/7 Object 416 ***** válasza:

Én màr kijátszottam játékot,nekem megvan az összes season.Ha véletlenül egy autó megtetszik akkor az exlusive metal events be szoktam menni és egy versenyemért kapok 3700-4000 creditet úgy hogy a többiek pedig írtó bénák és lassúak és nekem sokkal jobb autom van.Én S-be a Mercedes-Benz Silver Ligtning-al megyek mert nagyon jó a gyorsulása és a végsebessége a nitorja és az írányithatósága.Megmerem kockáztatni hogy ez a legjobb driftautó Asphalt 8-ban.

A-ban én a RUF rt 12s használom.A tuningolása olcsó és a végsebessége tejesre felhuzva 410 km/h.A gyorsulása nem tul nagy szám.A nitroja kevés,de egész jol irányitható

B-be én a Ford Shelby GT500 használom(ideiglenesen).Igazából semmi bajom nincs vele,olcsó a tuningolása nagyon,de nem kapsz sokat a Mastery-be

C-be én a Felino cB 7 el megyek.Igen már majdnem ki van maxozva és prozva(online veresenyeken nyerem hozzá a tuningot a leggtöbször)Az autó tuningolása irtó drága,de megéri mert olyan szupergépet kapsz hogy az csoda.Hihetetlenül jol gyorsul jó a végsebessége a nitroja egyszerüen minden.

D-be én az AUDI S4 et használom(megvan a BMV M3 és a MITSUBISHI EVO X is csak azok még nincsenek nagyon felhuzva.)

Az AUDI S4 egy elég olcsó áru és tuningolású autó.Nagyon fel lehet huzni és akkor már szinte bármilyen autoto le lehet vele nyomni,ha ügyes vagy még a Subaru imprezat is.

Én ezekt használom remélem sok jó tanácsot adtam.

2016. jan. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ó, különben azóta én is season 9-ben vagyok már, szóval most már kb. arra várok, hogy megjelenjen az Asphalt 9 :D
2016. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
VW Beetle kimaxolva S9-ben 5300-5500 körül fizet nekem ez a legjobb :D kicsit sokat kell rá költeni de nem lehetetlen
2016. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!