Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Euro Truck Simulator 2 cheat...

Euro Truck Simulator 2 cheat engine steam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megvettem steamon az ETS 2-t. Ha hackelek single playerben akkor lenne valami bajom? A steamtól kaphatok valami büntetést?

Nekem ugye azért kellene pénz, hogy tudjak venni kamiont és ets 2 multizni, mert ugye ets 2 multiban csak 1 fuvart lehet vinni a bug miatt. Köszönöm a választ.



2015. dec. 29. 12:55
 1/3 anonim válasza:

Ha single Player-ben nyomod elvileg nem :)

De mìg hack-elsz célszerű kiiktatni a netkapcsolatot. Biztos ami biztos :)

Ha gsorsan akarsz sok pénzt töltesz le egy ú.n. "fast level & money" modot, és egy fuvar után felveheted a teljes hitelt is abból futja egy jó gépre + egyre a munkásodnak :)

Persze értelemszerűen addig ne távolítsd el a modot míg a kamionokat fel nem fejleszted. Aztán inaktiválod és lesz két fullos jágányod :)

2015. dec. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én mentést töltöttem le. Abba van egy kis pénz és elég nagy szint, jó kis gép :-). Remélem nem lesz belőle semmi gond.
2015. dec. 30. 10:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz belőle semmi baj ha singleplayeren hekkelsz, nem ellenőrzi a steam a fájlokat mint pl a CS GO esetében.

Hekkelt profillal mehetsz nyugodtan multiba, több mint 1 éve én is hekkelt profillal tolom a multit. :)

2015. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!