Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kit vegyek meg? (League of...

Kit vegyek meg? (League of legends)

Figyelt kérdés

Most egy supportot szeretnék.

3 kedvencem: Bard, Tahm kench és Braum. Ezek közûl nem tudok vàlasztani.

van kèt 6300 as adcm draven meg jinx ès azokhoz milyen supportot vegyek a hàrom közûl?



2015. dec. 28. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az adc-d van, akkor nem tudsz menni supportként. Szóval az a kérdés akivel együtt szoktál menni, annak milyen adc-jei vannak.

Én mondjuk inkább Thresh-t ajánlanám, vagy Illaoi-t, ha csak ezek játszanak, akkor Tahm Kench.

2015. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Illaoi support a szememben gyenge, és sokkal jobban megéri topra pickelni.


Bard fun, jó utilityje van, de nehéz (ahogy a másik kettő is), nem való mindenkinek. Baitelni jó vele, de semmi komolyabb dologra nem használható, ha nincs ultija, illetve muszáj sokat roamolnod.

Tahmot sokat viszik és sokat is bannolják, alacsonyabb szintekre nem ajánlom, sem kezdő supportnak. Jól lehet vele turret dive-olni, ultival könnyű teamfightot fordítani, mivel +2 embert jelenthet. Könnyű vele megmenteni a carrydet, de ezzel az jár, hogy könnyen meg is ölheted. Vigyázni kell. Törékenyebb carryk mellé ajánlom.

Braum tankos (Tahm is), szeretem a passzívját és a shieldjét - jó vele tankolni, de figyelni kell nehogy belehalj véletlenül. Ultival aránylag egyszerű fightot kezdeményezni, egy jó ulti 2-3 (vagy akár több) killt jelenthet a CC miatt. Ezreal mellé előszeretettel viszem. Olyanok ellen ajánlom, mint Jinx, Caitlyn.


Braumot ajánlom, ha nem vagy jártas - ha igen, akkor Tahmot, egyértelműen.

2015. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét választ. :)

Illaoit én nem supp nak viszem.

Elég régota lolozok ki is próbáltam mindegyiket csak bard az nem annyira sikerült és igen braumnál a pajzsnál egy rossz mozdulat volt és meghaltunk mindketten. Ezért veszem tahmot mert jó vagyok vele és tényleg könnyű team fight indítani egy ultival ja meg könnyű menteni vele.

2015. dec. 28. 22:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!