Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Smite! Mit tegyek, hogy újra...

Smite! Mit tegyek, hogy újra játszhassak? Amint rámegyek a Play-re egy Crash dialogot ad be. Hogy tudom megjavítani hogy ismét játszhassak?

Figyelt kérdés

Crash Dialog


Direct3DDevice->CreateVertexShader((DWORD*)&Code(0),(IDirect3DVertexShader9**)VertexShader.GetInitReference()) failed

at D:\Build\Live\Development\Src\D3D9Drv\Src\D3D9Shaders.cpp:14

with error D3DERR_INVALIDCALL


Address = 0x736424c2 (filename not found) [in C:\Windows\system32\KERNELBASE.dll]

Address = 0x997100 (filename not found) [in D:\Program Files\Hi-Rez Studios\HiRezGames\smite\binaries\Win32\Smite.exe]

Address = 0x9c310c (filename not found) [in D:\Program Files\Hi-Rez Studios\HiRezGames\smite\binaries\Win32\Smite.exe]



2015. dec. 27. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Újratelepítés?
2015. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már vagy 3x újra telepítettem a játékot,de még mindig ugyan ezt írja ki indításkor:S
2015. dec. 27. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:

shader hiba az videokártya, kernelbase meg a windows rendszer kerete, abból épül fel az egész rendszered.


Első körben jó lenne tudni milyen videokártyád van, milyen op rendszer mellé használod, illetve a windows frissítések mind megvoltak, videokártya drivert frissítetted-e valamikor?

2015. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!