Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas-ban hogy...

GTA San Andreas-ban hogy lehet egy kocsinak a rendszámát megváltoztatni TXD WorkShop nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy egyedi rendszámot csinálni gta sa-ban az egyik kocsira (átcserélni). És a Txd Workshoppal egyszerűen nem megy, pedig mindent megpróbáltam, readásul replace sincsen, átcserélni. (a rendszámtáblát paintben csináltam, vagy szerkesztettem át. (A képpont ugyanannyi mint az alap rendszám.)

2015. dec. 27. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy. A játék texturái a .txd kiterjesztésben vannak, amit meg kell nyitni ahhoz, hogy ki tudd cserélni. Erre találták ki a TXD Workshop nevű programot.


Próbáld ezt a verziót:

[link]


Import gombot kell megnyomnod, és kitallózni a képet, amit készítettél, majd pedig mentés. Ha egy olyan txd-t nyitottál meg, amit pl. a gta3.img-ből exportáltál ki, akkor a módosított txd-t vissza kell importálni a gta3.img-be.

2015. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz megpróbálom :)
2015. dec. 27. 20:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem működik :/ :( A save txd-re nyomok, majd elinditom a játékot lespawnolom a kocsit, és ugyanaz az alap rendszámot látom...
2015. dec. 27. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a játék random generálja a rendszámtáblát, ha van egy autód, ami eleve mod, és a készítő saját rendszámot rakott rá, akkor úgy tudsz egyedi rendszámot készíteni. A random rendszámoknak csak a keretét tudod lecserélni.
2015. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Előzőnek mondom, hogy a játék nem random rendszámokat generál. Úgy tudom Txd WS (workshop)-ban megnyitod a vehicle.txd fájlt (kitallózod), és ott alul lesz 3 fájl, ilyen rendszámos, és a saját általad készítetted rendszámokat importolod, azaz a sajátodra kicseréled mind a 3-at. Nekem ez a módszer nem sikerült :/


Van egy 2. módszer is. Letöltesz egy autót valahonnan, a txd és a dff fájlt asztalra kirakod, megnyitod a TXD WS-et, és az open-el kitallózod az asztalra rakott letöltött TXD-et. Ha kitallóztad, keresel a sok kép közül egy rendszámot. Viszont nem mindegy milyen autót töltesz le, mivel tapasztalataim szerint nem mindegyikbe van rendszám. Szóval, addig keresel egy autót, amíg egy rendszámot találsz. Az általad készített rendszámot importolod, és Save txd.

Nekem ez se sikerült...


Bocs hogy sokat írtam, de így tudtam érthetően leírni.

2015. dec. 28. 12:11
 6/6 anonim ***** válasza:

"License plates are dynamic in Grand Theft Auto: San Andreas, generating random 7 character license numbers that consist of both letters and numbers. The pattern is: two letters and two numbers, then a space, then a number and two letters (e.g. AA00 0AA). Each of the three major cities in San Andreas have their own plates and some vehicles have their own custom license numbers. Note, however, that during a session of play, all cars of the same model will have the same number plate (for example, all Landstalkers will have the same plates). These will change if a new session of play is started, even if stored in a garage."


[link]


Második mód:

Igen, nincs mindhez egyedi rendszám. A készítő vagy csinál egy teljesen egyedit, vagy pedig a San Andreas rendszámát rakja rá, és kapja a random rendszámot. Vagy nem rak rá semmilyen rendszámot.

2015. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!