Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv, GTA 5 és a Mad Max...

Üdv, GTA 5 és a Mad Max elmenne egy ilyen gépen? Többi lent!

Figyelt kérdés

A fent említett két játék elmenne egy ilyen gépen :

Intel X5460 4x3,16ghz 12MB L2

2x4GB kingston 1033mhz ram

nvidia geforce gt630 4GB


nem lényeg hogy max grafikán legyen csak valahogy azért nézzen ki ne full pixeles legyen mint a nagy semmi meg azért stabilan menjen a játék szóval ne akadozzon , mert akkor potyára nem veszem meg a játékokat , szóval jah :D válaszokat előre köszi :)



2015. dec. 26. 18:10
 1/6 anonim válasza:
Full HD- ban, alacsony grafikai beállításokkal kb. 20-30 fps- sel menne a GTA 5, a Mad Max 30- 40 fps- sel. Ha HD- ban játszanál, a grafikai beállításokat feltehetnéd egy picit, akkor is hasonlóak lennének az eredmények.
2015. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy jobb vga illene hozzá. Egyébként ha kicsit meghúzod a videokarit, akkor tűrhető lesz, de én befektetnék egy jobb darabra.
2015. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és mit takar az a jobb darab ? :)
2015. dec. 27. 21:36
 4/6 anonim válasza:

1. válaszoló vagyok

Egy GTX 750Ti minimum, hogy minden játékkal játszhass és ezt a kettőt is medium és high között játszhasd. 40ezer forintért megvásárolhatod újonnan, ha eladod a 630- at, és beleszámítod a 10e forintot, amit kapsz érte, akkor 30e.

A CPU elég minden játékhoz, ha nem maxolod ki.

8gb elég minden játékhoz.

2015. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké , köszi a választ :)
2015. dec. 28. 14:12
 6/6 A kérdező kommentje:
néztem teszteket és nem rossz ez a vga ennyi pénzért .. a mad max et max grafikán full hd-ban is viszi 35-60 fps-el , ami azért szerintem nem rossz :)
2015. dec. 28. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!