Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Startable-ben hogy gondozzam...

Startable-ben hogy gondozzam a lovam? Illetve szeretnék Star Rider lenne de félek hogy ellopják a karakterem, lehetséges hogy nem?

Figyelt kérdés
Új vagyok és nem tudom hogy/hol kell gondozni a lovam, illetve mivel nem látszana a karakterem hogy Star Rider nem lopnák? Csak mert igen akkor a szüleim szerint nem érné meg!

2015. dec. 24. 10:27
 1/3 anonim válasza:
Úgy tudod gondozni a lovad, hogy megnyitod az cuccosod (nem tom h hívják XD) és fogod amit csinálni szeretnél (pl.: patakaparó, vödör stb.) És a lóra húzod , ha zöld a keret akkor tudod használni. A másik. Nem fogják ellopni a karid, de félj :). Rem tudtam segíteni!
2015. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi
2015. dec. 28. 11:51
 3/3 anonim válasza:

Szia! az első válaszoló már elmondta a ló ápolását, de én elmondom, hogyan kell megvédeni a karaktered, egyszerű:

1. Senkinek se add meg az emailodat

2 senkinek se add meg a jelszavadat :D

2017. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!